Povezane vesti

HBO zamenio Miloša Bikovića u seriji "White Lotus": Glumac poručuje: "Neću se poklanjati narativu koji ugrožava moj…

HBO zamenio Miloša Bikovića u seriji "White Lotus": Glumac poručuje: "Neću se poklanjati narativu koji ugrožava moj…

Blic 03.02.2024
Poznati srpski glumac Miloš Biković trebalo je da se pojavi u narednoj, trećoj sezoni serije "Beli Lotos" ("White Lotus") u produkciji čuvene medijske kuće HBO, međutim, to toga neće doći. Biković se našao na udaru Ministarstva spoljnih poslova… »
"Propustio si izmišljenu ulogu, ali upravo igraš jednu od najbitnijih": Stiže podrška Milošu Bikoviću nakon što ga je…

"Propustio si izmišljenu ulogu, ali upravo igraš jednu od najbitnijih": Stiže podrška Milošu Bikoviću nakon što ga je…

Blic 03.02.2024
Poznati srpski glumac Miloš Biković trebalo je da se pojavi u narednoj, trećoj sezoni serije "Beli Lotos" ("White Lotus") u produkciji čuvene medijske kuće HBO, međutim, to toga neće doći. On se ovim povodom oglasio saopštenjem, a ubrzo su… »
HBO zamenio Miloša Bikovića: Danas se protiv mene vodi ciljana kampanja!

HBO zamenio Miloša Bikovića: Danas se protiv mene vodi ciljana kampanja!

Svet plus 03.02.2024
HBO zamenio Miloša Bikovića u seriji "White Lotus"! Danas se protiv mene vodi ciljana kampanja, kaže glumac i dodaje da se neće poklanjati narativu koji ugrožava njegov integritet. Reakcija Miloša Bikovića na odluku HBO da ga zameni kada je u… »
Biković izbačen iz hit serije "White lotus": Ovako je srpski glumac reagovao, pomenuo i rat

Biković izbačen iz hit serije "White lotus": Ovako je srpski glumac reagovao, pomenuo i rat

Mondo 03.02.2024
Miloš Biković neće biti deo treće sezone serije "White lotus", ovako je reagovao. Miloš Biković neće biti deo treće sezone serije "White lotus", ovako je reagovao. Nakon više dana špekulacija izazvanih osudom ukrajinskog Ministarstva kulture… »
Biković zamenjen u HBO seriji Glumac poručio: Neću se poklanjati narativu koji ugrožava moj integritet

Biković zamenjen u HBO seriji Glumac poručio: Neću se poklanjati narativu koji ugrožava moj integritet

Večernje novosti 03.02.2024
PRODUKCIJA HBO odlučila je da zameni glumca Miloša Bikovića u novoj sezoni popularne serije "The White Lotus"", nakon što je prvobitno objavljeno da će se srpski glumac pojaviti u trećoj sezoni ove serije. Foto: ATA images Nakon oštrih reakcija… »

Vesti dana »