Povezane vesti

„Puštala je moje intimne fotografije“: Severina je ovako isprozivala Jovanu Joksimović – „to se ne radi, naša deca…

„Puštala je moje intimne fotografije“: Severina je ovako isprozivala Jovanu Joksimović – „to se ne radi, naša deca…

Nova 03.02.2024
Hrvatska pevačica Severina je jednom prilikom gostovala u emisiji „150 minuta“, a na iznenađenje i same voditeljke Marije Kilibarde, Seve je počela da priča o Jovani Joksimović. Tom prilikom se Severina osvrnula na svoje intimne fotografije koje… »
"Jovana Joksimović je puštala moje intimne fotografije": Severina isprozivala voditeljku u emisiji: "Naša deca su se igrala…

"Jovana Joksimović je puštala moje intimne fotografije": Severina isprozivala voditeljku u emisiji: "Naša deca su se igrala…

Blic 03.02.2024
Pevačica Severina Vučković posle intimnog snimka koji je procureo u javnost 2004. godine, i 2018. godine našla se u jeku medijske pažnje kada su u javnost dospele fotografije na kojima je bila potpuno obnažena. Fotografije iz hotela osvanule su na… »
"Jovana Joksimović je puštala moje intimne fotografije" Severina javno isprozivala voditeljku u emisiji: Takve stvari se ne…

"Jovana Joksimović je puštala moje intimne fotografije" Severina javno isprozivala voditeljku u emisiji: Takve stvari se ne…

Kurir 03.02.2024
Hrvatska pevačica Severina jednom prilikom uključila se u emisiju uživo i iznela tvrdnje koje su sve tada iznenadile. Severina se u žiži javnosti našla 2014. godine kada je njen eksplicitni snimak "procureo", a zatim i 2018. kada su u javnost… »

Vesti dana »