Povezane vesti

"Te noći oni su se igrali boga i delili pravdu": Potresna poruka tetke brutalno ubijenog tinejdžera Stefana: "Svojim…

"Te noći oni su se igrali boga i delili pravdu": Potresna poruka tetke brutalno ubijenog tinejdžera Stefana: "Svojim…

Blic 03.02.2024
"Sada, četiri godine nakon ubistva našeg anđela, mogu sa sigurnošću da kažem da ne volim februar. Ne samo da ga ne volim, čak ga i mrzim, jer mi je sam njegov početak odneo nešto najlepše, nešto najbolje. Mrzim i sve praznike koji se cele zime… »
Bolne reči tetke na Stefanovu godišnjicu: "2. februara mu nasilnici uzeli dušu, 3. lekari isključili aparate"

Bolne reči tetke na Stefanovu godišnjicu: "2. februara mu nasilnici uzeli dušu, 3. lekari isključili aparate"

Telegraf 03.02.2024
Četiri godine od ubistva tinejdžera, šutirali ga dok je ležao na zemlji. Četiri godine je prošlo od ubistva Stefana Filića (19) iz Velike Plane. On je ubijen kada su mladići pijani, bez povoda, napali maloletnika koji je bio u Stefanovom društvu… »
Mrzim februar i nasilnike koji su mi uzeli dušu! Tetka ubijenog Stefana (19) i posle 4 godine neutešna igrali ste se boga te…

Mrzim februar i nasilnike koji su mi uzeli dušu! Tetka ubijenog Stefana (19) i posle 4 godine neutešna igrali ste se boga te…

Kurir 03.02.2024
Prošlo je četri godine od brutalnog prebijanja srednjoškolca Stefana Filića (19) iz Velike Plane, a njegovi najmiliji i dalje ne mogu da se pomire sa tim da njega više nema. Za ubistvo Stefana Filića pred Višim sudom u Smederevu u julu prošle… »

Vesti dana »