Povezane vesti
Sindikati i Srbija Ziđin Koper postigli saglasnost o povećanju zarada
Insajder 03.02.2024
Sindikati Srbija Ziđin Koper i predstavnici te kineske kompanije, koja je većinski vlasnik nekadašnjeg RTB Bor, postigli su dogovor oko nove cene rada. Nakon pregovora koji su trajali više nedelja, a sindikati pretili štrajkom ukoliko se ne udovolji… »
Sindikati i „Ziđin Koper“ postigli saglasnost o povećanju zarada
Nova 03.02.2024
Sindikati Srbija Zidjin Koper i predstavnici te kineske kompanije, koja je većinski vlasnik nekadašnjeg RTB Bor, postigli su večeras dogovor oko nove cene rada. Nakon pregovora koji su trajali više nedelja, a sindikati pretili štrajkom ukoliko se ne… »
Sindikati i "Ziđin Koper" postigli saglasnost o povećanju zarada
Radio 021 03.02.2024
Sindikati Srbija "Ziđin Koper" i predstavnici te kineske kompanije, koja je većinski vlasnik nekadašnjeg RTB Bor, postigli su dogovor oko nove cene rada. Nakon pregovora koji su trajali više nedelja, a sindikati pretili štrajkom ukoliko se ne udovolji… »
Vesti dana »
Arhitekta Kovačević: Budućnost Generalštaba će biti test inteligencije ovog društva
N1 Info pre 1 satjoš 76 povezanih
Rok za podnošenje prijava za upis nelegalnih objekata produžen za tri dana
RTS pre 1 satjoš 86 povezanih
Dan borbe protiv raka obeležava i Društvo onkoloških pacijenata u Vranju
RTS pre 4 satijoš 52 povezane
Brnabić: Izabrano troje predsedavajućih Komisijom za reviziju, verifikaciju i kontrolu tačnosti i ažuriranja biračkog spiska
RTV pre 7 satijoš 25 povezanih
Poznato kada će pasti sneg: Meteorolog najavljuje hladni talas nakon prolećnih temperatura
Pravda pre 2 satajoš 32 povezane



