Povezane vesti

"Bile su žene iz centra za socijalni rad i videle kako Nora živi": Rođena sestra Aneli Ahmić iznela šok detalje o Asminu…

"Bile su žene iz centra za socijalni rad i videle kako Nora živi": Rođena sestra Aneli Ahmić iznela šok detalje o Asminu…

Blic 04.02.2024
Sita Ahmić, rođena sestra učesnice rijalitija "Zadruga - Elita" Aneli Ahmić, otvorila je vrata doma u kom živi sa svojom decom i Anelinom ćerkom Norom i progovorila o sestrinom odnosu sa Asminom Durdžićem. Naime, na samom početku razgovora, Sita… »
Sita Ahmić zapušila usta asminu! Rešila da "odgovori" na sve optužbe, pustila kameru u stan pa pokazala pravu istinu…

Sita Ahmić zapušila usta asminu! Rešila da "odgovori" na sve optužbe, pustila kameru u stan pa pokazala pravu istinu…

Kurir 04.02.2024
Sestra aktuelne učesnice "Elite" Aneli Ahmić, Sita Ahmić, sprovela je reportera Nemanju Vujičića i premijernu ekipu po stanu u kom živi sa svoje tri ćerke i Norom, Anelinom ćerkom. Prilikom obilaska stana, jasno se moglo zaključiti da Nora živi… »
"Sve je ok, ali vi ovde imate jednu veliku bebu": Neobična priča Nataše Riter, Novosađanke koja je sa 42 godine otišla na…

"Sve je ok, ali vi ovde imate jednu veliku bebu": Neobična priča Nataše Riter, Novosađanke koja je sa 42 godine otišla na…

Blic 04.02.2024
"Pomirila sam se sa tim da se neću ostvariti kao majka. Pa zar je moguće da mene niko zvati mama neće? Moje drugarice uveliko šetaju unučiće a ja...", reči su Nataše Riter, žene i majke, koja je svojom pričom oduševila mnoge na društvenim… »
"Sve je ok, ali vi ovde imate veliku bebu" Novosađanka Nataša u 42. godini saznala da će roditi prvo dete, a sve je…

"Sve je ok, ali vi ovde imate veliku bebu" Novosađanka Nataša u 42. godini saznala da će roditi prvo dete, a sve je…

Kurir 04.02.2024
Nataša Riter je rođena Novosađanka koja poslednjih desetak godina živi u Sremskim Karlovcima. Ima 54 godine i radi na Fakultetu tehničkih nauka u Novom Sadu. I sve to nije ništa posebno i važno, ali je njena životna priča ipak specifična. Naime… »

Vesti dana »