Povezane vesti

"Udariš kuče, pa se zaustaviš da pomogneš, a on je samo produžio" Žrtva i bahati vozač bili na istoj proslavi pre…

"Udariš kuče, pa se zaustaviš da pomogneš, a on je samo produžio" Žrtva i bahati vozač bili na istoj proslavi pre…

Kurir 04.02.2024
Milutin Urošević (58) poginuo u saobraćajnoj nesreći u selu Kusići kod Bele Crkve, a mladić N. S. koji ga je, kako se sumnja, pokosio pobegao s mesta nesreće. Milutin Urošević (58), zvani Gaja, poginuo je u saobraćajnoj nesreći u mestu Kusići… »
Rešena misterija tela pronađenog pored puta u Beloj Crkvi: Policija uhapsila čoveka koji je bio u begu

Rešena misterija tela pronađenog pored puta u Beloj Crkvi: Policija uhapsila čoveka koji je bio u begu

Telegraf 04.02.2024
Telo M. U. pronađeno pored puta sa teškim povredama glave. Brzom reakcijom policija je u Kušićima kod Bele Crkve uhapšen je vozač koji je sinoć pregazio muškarca (59). On je oko 21 sat udario M. U. i pobegao sa mesta nesreće. Povređeni čovek je… »
Pijan vozio bez dozvole neregistrovani i tuđ auto, pa pregazio milutina: Ovo je osumnjičeni mladić iz okoline Bele Crkve…

Pijan vozio bez dozvole neregistrovani i tuđ auto, pa pregazio milutina: Ovo je osumnjičeni mladić iz okoline Bele Crkve…

Kurir 04.02.2024
Muškarac N. S. iz sela Kusići kod Bele Crkve uhapšen je jutros zbog sumnje da je izazavao saobraćajnu nesreću u kojoj je poginuo Milutin Urošević (58) kada ga je, kako se sumnja, pod dejstvom alkohola i bez vozačke dozove udario i pobegao, saznaje… »
"Ćale: Moj... Srešćemo se opet" Potresna poruka sina Milutina kojeg je pokosio auto Beloj Crkvi: "Falićeš mi svakim danom…

"Ćale: Moj... Srešćemo se opet" Potresna poruka sina Milutina kojeg je pokosio auto Beloj Crkvi: "Falićeš mi svakim danom…

Blic 04.02.2024
Milutin Urošević (58) poginuo je u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u mestu Kusići kod Bele Crkve. Na njega je sinoć naleteo automobil, a sada se od njega oprostio njegov sin Ivan potresnom objavom na društvenim mrežama. "Ćale moj… »
Ćale moj, meni si bio najbolji, srešćemo se opet: Oglasio se sin Milutina koji je poginuo u saobraćajnoj nesreći kod Bele…

Ćale moj, meni si bio najbolji, srešćemo se opet: Oglasio se sin Milutina koji je poginuo u saobraćajnoj nesreći kod Bele…

Kurir 04.02.2024
Milutin Urošević (58), zvani Gaja, poginuo je u saobraćajnoj nesreći u mestu Kusići kod Bele Crkve. Kako smo već pisali, na njega je sinoć oko 21 sat naleteo automobil. - Pošto je Urošević pokošen, vozač automobila nije stao da mu pomogne… »
Rešena misterija tela pronađenog u beloj crkvi! Ovo je stradali čovek: Policija brzo reagovala, uhapsila muškarca u…

Rešena misterija tela pronađenog u beloj crkvi! Ovo je stradali čovek: Policija brzo reagovala, uhapsila muškarca u…

Kurir 04.02.2024
Brzom reakcijom policija je u Kušićima kod Bele Crkve uhapšen je vozač koji je sinoć pregazio muškarca (1965. godište). On je oko 21 sat udario M.U. i pobegao sa mesta nesreće. Povređeni čovek je preminuo. Telo M.U. je pronađeno pored puta sa… »

Vesti dana »