Povezane vesti

"Ja bih tako njega, kao što je on moju majku!" Ispovest ćerke ubijene Marine koju su mučili i iskasapili pastorci

"Ja bih tako njega, kao što je on moju majku!" Ispovest ćerke ubijene Marine koju su mučili i iskasapili pastorci

Mondo 04.02.2024
Marini Milanović (50) presudili su pastorci Marko Pavlović (24) i Milica Pavlović (27) pre tačno godinu dana. Marini Milanović (50) presudili su pastorci Marko Pavlović (24) i Milica Pavlović (27) pre tačno godinu dana. Marina Milanović (50)… »
"Naredio je sestri da je previje, da uživaju dok umire" Krvavi pir Marka i Milice: "Sa osmehom je rekao ja sam je ubio"

"Naredio je sestri da je previje, da uživaju dok umire" Krvavi pir Marka i Milice: "Sa osmehom je rekao ja sam je ubio"

Kurir 04.02.2024
Marina Milanović (50) ubijena je u selu Trešnjevica kod Paraćina pre godinu dana, tačno na današnji dan, presudili su joj pastorci Marko Pavlović (24) i Milica Pavlović (27) tako što su je prvo brutalno mučili, sekli po telu, tabanima, polomili… »
"Za njih je malo smrtna kazna, mamu su ubadali pa previjali, da što duže pati": Ispovest ćerke ubijene Marine

"Za njih je malo smrtna kazna, mamu su ubadali pa previjali, da što duže pati": Ispovest ćerke ubijene Marine

Telegraf 04.02.2024
"Ta kazna za njih je jako mala. Da se ja pitam, za njih nije ni smrtna kazna. Kao prvo, sudeći na osnovu slika moje mrtve majke i nalaza obdukcije, za njih je jedno vešanje ispred Narodne skupštine, sa natpisom - ovo je ubica koji je ubio svoju maćehu… »

Vesti dana »