Povezane vesti

Ruski helikopter se srušio u jezero, troje poginulo

Ruski helikopter se srušio u jezero, troje poginulo

Slobodna Evropa 05.02.2024
Ruska služba za hitne slučajeve saopštila je da se jedan od njenih helikoptera srušio u jezero Onega, u sjeverozapadnom regionu Karelije, pri čemu su poginula sva tri člana posade. Komunikacija sa helikopterom Mi-8, koji je bio na obuci, izgubljena… »
Pao helikopter Ruskog ministarstva za vanredne situacije

Pao helikopter Ruskog ministarstva za vanredne situacije

Al Jazeera 05.02.2024
Komunikacija s helikopterom se izgubila dok se nalazio iznad Onješkog jezera, u Republici Kareliji, a na mjestu događaja vrši se uviđaj. Helikopter Ruskog ministarstva za vanredne situacije Mi-8 s tri člana posade srušio se u jezero u Republici… »
Srušio se ruski helikopter iznad Karelije

Srušio se ruski helikopter iznad Karelije

Politika 05.02.2024
Komunikacija sa helikopterom izgubljena je dok se nalazio iznad Onješkog jezera. Helikopter ruskog ministarstva za vanredne situacije Mi-8 sa tri člana posade srušio se u jezero u Republici Kareliji tokom trenažnog leta, a ruski Istražni komitet… »
Pao ruski Mi-8

Pao ruski Mi-8

Vesti online 05.02.2024
Helikopter ruskog ministarstva za vanredne situacije Mi-8 sa tri člana posade srušio se u jezero u Republici Kareliji tokom trenažnog leta, a ruski Istražni komitet pokrenuo je krivični postupak na osnovu kršenja pravila bezbednosti saobraćaja i… »
Ruski spasilački helikopter pao u jezero: U letelici bilo troje članova posade, ostaci razbacani 11 kilometara od obale

Ruski spasilački helikopter pao u jezero: U letelici bilo troje članova posade, ostaci razbacani 11 kilometara od obale

Kurir 05.02.2024
Spasilačke ekipe pronašle su mesto pada helikoptera Mi-8 Ministarstva za vanredne situacije Rusije koji se srušio u jezero Onega u severnoj republici Kareliji. U helikopteru, koji je i sam ranije učestvovao u misijama pronalaženja i spasavanja, bilo… »
Srušio se Ruski helikopter Mi-8! Drama iznad Karelije, u potragu uključeno više od 140 ljudi

Srušio se Ruski helikopter Mi-8! Drama iznad Karelije, u potragu uključeno više od 140 ljudi

Mondo 05.02.2024
Helikopter Mi-8 srušio se iznad Onješkog jezera u Kareliji. Helikopter Mi-8 srušio se iznad Onješkog jezera u Kareliji. Helikopter ruskog ministarstva za vanredne situacije Mi-8 sa tri člana posade srušio se u jezero u Republici Kareliji tokom… »
Ruski helikopter srušio se u najveće evropsko jezero: Traje potraga za posadom

Ruski helikopter srušio se u najveće evropsko jezero: Traje potraga za posadom

N1 Info 05.02.2024
Helikopter Mi-8 koji pripada ruskom ministarstvu za vanredne situacije srušio se u jezero u severnoj Kareliji sa tri člana posade, saop[tilo je danas ministarstvo, dodajući da je podvodna potraga u toku. „Helikopter je bio na trenažnom letu“… »
Helikopter ruskog ministarstva za vanredne situacije srušio se iznad Karelije

Helikopter ruskog ministarstva za vanredne situacije srušio se iznad Karelije

RTV 05.02.2024
MOSKVA - Helikopter ruskog ministarstva za vanredne situacije Mi-8 sa tri člana posade srušio se u jezero u Republici Kareliji tokom trenažnog leta, a ruski Istražni komitet pokrenuo je krivični postupak na osnovu kršenja pravila bezbednosti… »
Srušio se helikopter ruskog Ministarstva: Komunikacija se izgubila iznad Onješkog jezera, u potragu uključeno više od 140…

Srušio se helikopter ruskog Ministarstva: Komunikacija se izgubila iznad Onješkog jezera, u potragu uključeno više od 140…

Blic 05.02.2024
Helikopter ruskog ministarstva za vanredne situacije Mi-8 sa tri člana posade srušio se u jezero u Republici Kareliji tokom trenažnog leta, a ruski Istražni komitet pokrenuo je krivični postupak na osnovu kršenja pravila bezbednosti saobraćaja i… »
Srušio se helikopter ruskog ministarstva za vanredne situacije

Srušio se helikopter ruskog ministarstva za vanredne situacije

Telegraf 05.02.2024
Na mestu pada helikoptera vrši se uviđaj. Helikopter ruskog ministarstva za vanredne situacije Mi-8 sa tri člana posade srušio se u jezero u Republici Kareliji tokom trenažnog leta, a ruski Istražni komitet pokrenuo je krivični postupak na osnovu… »

Vesti dana »