Povezane vesti

Vivijan napustila rijaliti Elita 7! Sve bi uradila da se vrati! (VIDEO)

Vivijan napustila rijaliti Elita 7! Sve bi uradila da se vrati! (VIDEO)

Svet plus 05.02.2024
Vivien Kurtović je noćas vidno neraspoložena napustila rijaliti "Elita 7" i sve bi dala da može da se vrati. Smatra da je bila u nekom vidu depresije... "Previše sam emotivna, krivo mi je što sam otišla. Ja sam bila u nekoj depresiji, ali sve bi se… »
Ona je sinoć izbačena iz "elite": Molila produkciju da je vrate, pozlilo joj kad je saznala da je nominovana: "Sve bi se…

Ona je sinoć izbačena iz "elite": Molila produkciju da je vrate, pozlilo joj kad je saznala da je nominovana: "Sve bi se…

Blic 05.02.2024
Vivien Kurtović je sinoć zauvek napustila "Elitu" jer je imala najmanje glasova od nominovanih takmičara. Nominovane su bile Teodora Delić, Miona Jovanović, Marija Malivuk i Vivijen Kurtović. Voditelj im je objasnio pravila igrice, koja će… »
Čim je kročila u studio pokajala SE?! Ona je izbačena iz Elite, sve bi uradila da se vrati u Belu kuću (video)

Čim je kročila u studio pokajala SE?! Ona je izbačena iz Elite, sve bi uradila da se vrati u Belu kuću (video)

Kurir 05.02.2024
Nominovani za izbacivanje bili su Teodora Delić, Miona Jovanović, Marija Malivuk i Vivijen Kurtović. Jedna 56 odsto, druga 33 odsto, treća 10 odsto i četvrta 2 odsto, Miona ima 56 odsto, Teodora 33 odsto, Marija 10 odsto i Vivijen napušta Elitu… »

Vesti dana »