Povezane vesti

Muž naterao voditeljku RTS da se skine gola! Koštalo je karijere: Nisu hteli da me zaposle u školi jer sam bila u Plejboju

Muž naterao voditeljku RTS da se skine gola! Koštalo je karijere: Nisu hteli da me zaposle u školi jer sam bila u Plejboju

Kurir 05.02.2024
Voditeljka Milica Bursać pre 12 godina potpuno se naga fotografisala za muški magazin Plejboj, zbog čega se kasnije pokajala. Naime, Milica Bursać je, nakon što se slikala za Plejboj, ispričala da se obnažila na nagovor supruga jer su bili u… »
Srpsku voditeljku muž naterao da se slika gola zbog novca, pa imala probleme: "Nisu hteli da me zaposle u školi jer sam bila…

Srpsku voditeljku muž naterao da se slika gola zbog novca, pa imala probleme: "Nisu hteli da me zaposle u školi jer sam bila…

Blic 05.02.2024
Pre 12 godine, voditeljka Milica Bursać se potpuno naga fotografisala za jedan muški magazin, zbog čega se kasnije pokajala. Naime, Milica Bursać je, nakon što se slikala za Plejboj, ispričala da se obnažila na nagovor supruga jer su bili u teškoj… »
Zbog naslovnice u plejboju nisam dobila posao! Pričalo se da je muž naterao da se slika gola - Voditeljka otkrila istinu

Zbog naslovnice u plejboju nisam dobila posao! Pričalo se da je muž naterao da se slika gola - Voditeljka otkrila istinu

Mondo 05.02.2024
Milica Bursać otkrila nam je istinu o slikanju za "Plejboj" i da li se kaje zbog toga. Milica Bursać otkrila nam je istinu o slikanju za "Plejboj" i da li se kaje zbog toga. Lepa Milica Bursać koja izgledom pleni izgradila je uspešnu karijeru koja… »

Vesti dana »