Povezane vesti

Natho znao da će Bahar da ode: "On je hteo jedno, Zvezda drugo"

Natho znao da će Bahar da ode: "On je hteo jedno, Zvezda drugo"

Sportske.net 05.02.2024
Fudbaler Partizana Bibars Natho kazao je da je neposredno pred rastanak Baraka Bahara sa Crvenom zvezdom osetio da će se to dogoditi. Natho je bio na terenu u derbiju koji je okončao prvi deo šampionata naše zemlje. Pobeda je pripala Partizanu, što… »
Bibras Natho: Znao sam da će Barak Bahar otići iz Crvene zvezde

Bibras Natho: Znao sam da će Barak Bahar otići iz Crvene zvezde

Danas 05.02.2024
Izraelski stručnjak napustio je kormilo Crvene zvezde nakon poraza u poslednjem večitom drebiju (2:1). Imali su u Ljutice Bogdana velike planove sa izraelskim stručnjakom, zbog kojih su sa njim i potpisali bogat trogodišnji ugovor (što bi mogao da… »
Natho o otkazu svog sunarodnika: „Znao sam da će Bahar da napusti Crvenu zvezdu!“

Natho o otkazu svog sunarodnika: „Znao sam da će Bahar da napusti Crvenu zvezdu!“

Hot sport 05.02.2024
Kapiten crno-belih pričao je i o pripremama na Kipru. Partizanov kapiten Bibars Natho u razgovoru za „Sportski žurnal“ ističe da je odmah posle utakmice u Humskoj shvatio da se njegov sunarodnik, Barak Bahar neće još dugo zadržati na klupi… »
Natho: Znao sam da će Bahar da ode

Natho: Znao sam da će Bahar da ode

Sportski žurnal 05.02.2024
Bibars Natho govorio je za naš list. Nathov zemljak, trener Barak Bahar, na neslavan način završio je boravak u Crvenoj zvezdi posle pola godine rada. - Znam Bahara od ranije. Odličan je trener. Bilo mu je teško da uspe ovde, jer je njegov mentalitet… »

Vesti dana »