Povezane vesti

Takmičarki pozlilo na bini Učesnica Zvezda Granda nije znala šta je snašlo: Bilo je napeto

Takmičarki pozlilo na bini Učesnica Zvezda Granda nije znala šta je snašlo: Bilo je napeto

Alo 05.02.2024
Ovo, kako kaže, nije očekivala. Takmičarka Zvezda Granda požalila se da joj se slošilo na bini. Naime, Atomska Mina priznala je da je prošla pakao na bini, a da to niko nije ni primetio. - Ja ovo nisam očekivala, kada sam videla pet-pet, slošilo… »
Takmičarki zvezde Granda se slošilo na bini: Pevačica prošla kroz agoniju "Ovo nisam očekivala"

Takmičarki zvezde Granda se slošilo na bini: Pevačica prošla kroz agoniju "Ovo nisam očekivala"

Kurir 05.02.2024
Nakon nastupa ove subote u „ Zvezdama Granda“ Atomska Mina je priznala da je na sceni preživela pravi pakao, a da to niko nije znao. Naime, kako je nakon pevanja rezultat bio izjednačen, Mina ne krije da se malo uplašila i da ovakav ishod nije… »
Takmičarki "Zvezda Granda" se slošilo na bini: "Ja ovo nisam očekivala"

Takmičarki "Zvezda Granda" se slošilo na bini: "Ja ovo nisam očekivala"

Blic 05.02.2024
Posle nastupa u muzičkom takmičenju "Zvezde Granda", pevačica Atomska Mina je priznala da je da joj se na sceni slošilo kad je videla glasove žirija. - Ja ovo nisam očekivala, kada sam videla pet-pet, slošilo mi se, uopšte nisam razmišljala o… »

Vesti dana »