Povezane vesti

"Pljuštale gnusne uvrede!" Evo kako je izgledao prvi susret Saše Popovića i Tome Zdravkovića: Bio sam u šoku...

"Pljuštale gnusne uvrede!" Evo kako je izgledao prvi susret Saše Popovića i Tome Zdravkovića: Bio sam u šoku...

Kurir 05.02.2024
Kreativni diretkor "Granda", Saša Popović je otkrio kako je izgledalo njegovo upoznavanje sa legendarinim pevačem, Tomom Zdravkovićem. Toma je jednom prilikom došao u jedan restoran da sluša Lepu Brenu i "Slatki greh", a njihov susret nije baš bio… »
"Nama srce puno, a on kaže vi ste go**a" Saša Popović ispričao kako je Toma Zdravković izvređao Lepu Brenu i Slatki greh

"Nama srce puno, a on kaže vi ste go**a" Saša Popović ispričao kako je Toma Zdravković izvređao Lepu Brenu i Slatki greh

Mondo 05.02.2024
Saša Popović se prisetio upoznavanja sa legendarnim Tomom Zdravkovićem. Saša Popović se prisetio upoznavanja sa legendarnim Tomom Zdravkovićem Saša Popović, bivši direktor Grand produkcije, ispričao je u jednoj emisiji kako je proteklo… »
"Znate šta ste vi? Pa vi ste..." Saša Popović otkriva: Brena i ja smo najveće uvrede dobili od Tome Zdravkovića, nikad…

"Znate šta ste vi? Pa vi ste..." Saša Popović otkriva: Brena i ja smo najveće uvrede dobili od Tome Zdravkovića, nikad…

Kurir 05.02.2024
Saša Popović, bivši direktor Grand produkcije, ispričao je u jednoj emisiji kako je proteklo upoznavanje sa legendarnim Tomom Zdravkovićem koji je jednom prilikom došao da sluša Lepu Brenu i Slatki greh. Popović se prisetio kako je svima bilo puno… »

Vesti dana »