Povezane vesti

Izjava dugogodišnjeg zavisnika kockanja: Ovako sam uspeo da prevaziđem bolest! Godišnje se za pomoć prijavi do 200 ljudi

Izjava dugogodišnjeg zavisnika kockanja: Ovako sam uspeo da prevaziđem bolest! Godišnje se za pomoć prijavi do 200 ljudi

Kurir 05.02.2024
Uprkos rasprostranjenosti kockarnica i rastućoj popularnosti onlajn klađenja, u našoj zemlji postoji više od 1.000 registrovanih zavisnika od kocke, koji su potražili stručnu pomoć. To pokazuju podaci Specijalne bolnice za bolesti zavisnosti u… »
"Bebu sam ostavio u kolima i otišao da igram rulet": Jeziva ispovest mladića koji se našao u paklu kocke: "To je bolest koja…

"Bebu sam ostavio u kolima i otišao da igram rulet": Jeziva ispovest mladića koji se našao u paklu kocke: "To je bolest koja…

Blic 05.02.2024
Iako su alkoholizam i narkomanija zavisnosti o kojima se možda i najčešće govori, u Srbiji je najviše zabeleženo slučajeva zavisnosti od kockanja. Početkom ove godine evidentiran je nagli skok priliva pacijenata, zavisnih kockara, u Specijalnoj… »
Koliko je zavisnika od igara na sreću u Srbiji? Evo šta kažu egzaktni podaci: Srbija značajno ispod negativnog evropskog…

Koliko je zavisnika od igara na sreću u Srbiji? Evo šta kažu egzaktni podaci: Srbija značajno ispod negativnog evropskog…

Blic 05.02.2024
Svedoci smo učestalim tvrdnjama o brzom porastu broja zavisnika od igara na sreću u Srbiji. Problem sa ovakvim iskazima je u tome što ni u čemu nisu zasnovani na egzaktnim naučnim istraživanjima, pa se u javnosti iznose potpuno neutemeljene brojke… »

Vesti dana »