Povezane vesti

Haland biranim rečima govorio o Novaku: Đoković mu brzo odgovorio! (video)

Haland biranim rečima govorio o Novaku: Đoković mu brzo odgovorio! (video)

Hot sport 06.02.2024
Veliko poštovanje. Najbolji teniser sveta, Novak Đoković definitivno je primer sportiste, a mnogima je uzor, kao na primer i fudbaleru Mančester sitija, Erlingu Halandu. Norveški napadač je u jednom podkastu na pitanje voditelja koji mu je sportski… »
Iznenadio se i Novak! Đoković je ovako odgovorio na ono što je Erling Holand javno rekao o njemu (video)

Iznenadio se i Novak! Đoković je ovako odgovorio na ono što je Erling Holand javno rekao o njemu (video)

Večernje novosti 06.02.2024
Ono što u fudbalu radi Erling Bravt Holand ne viđa se često. Samo u prošloj sezoni dao je 52 gola na 53 utakmice za Mančester siti, a u sličnom ritmu igra i sada (23 meča, 19 pogodaka). A kada je upitan o idolu, dao je, po nekima, potpuno… »
VIDEO Novak odgovorio Holanu sa tri reči: Video je šta je napadač rekao o njemu i nije mogao da ćuti

VIDEO Novak odgovorio Holanu sa tri reči: Video je šta je napadač rekao o njemu i nije mogao da ćuti

Nova 06.02.2024
Nije se dugo čekalo da Novak Đoković odgovori Erlingu Brautu Holanu koji je istakao da mu je Srbin idol. Napadač Mančester sitija je otkrio zbog čega se divi srpskom teniseru i šta je to toliko specijalno u njegovoj igri. „Dopada mi se Đoković… »
Haland: Đoković je moj junak

Haland: Đoković je moj junak

Sportski žurnal 06.02.2024
Norveški napadač izabrao srpskog asa zato “što je svoj”. Gostujući u podkastu kluba, od norveškog napadača Mančester sitija Erlinga Halanda zatraženo je da odabere nekog sportistu izvan fudbalskog sveta kog bi nazvao svojim junakom. Sjajni… »
Novak Đoković je moj sportski junak: Erling Haland se divi srpskom teniseru

Novak Đoković je moj sportski junak: Erling Haland se divi srpskom teniseru

Euronews 06.02.2024
Napadač Mančestre sitija, Erling Haland divi se dostignućima najboljeg svetskog tenisera Novaka Đokovića koga smatra za svog sportskoh heroja. Jedan od najkvalitetnijih fudbalera današnjice ovo je izgovorio u jednom potkastu tokom kojeg je dobio… »
Haland o Đokoviću: Došao je niotkud, a ono što je postigao u karijeri je zaista neverovatno

Haland o Đokoviću: Došao je niotkud, a ono što je postigao u karijeri je zaista neverovatno

Danas 05.02.2024
Napadač Mančester sitija Erling Haland bio je gost jednog podkasta gde je pričao o raznim temama, a odgovor na jedno pitanje će oduševiti sve navijače Novaka Đokovića u Srbiji. Pomenuto pitanje su poslali gledaoci i bilo je ko mu je sportski heroj… »

Vesti dana »