Povezane vesti

Dodik: Plaćeni lobisti su u strahu šta će se desiti kada dođe Tramp

Dodik: Plaćeni lobisti su u strahu šta će se desiti kada dođe Tramp

Politika 06.02.2024
Celi svet zna da je proces koji se vodi pred neustavnim sudom farsa, poručio je danas predsednik Republike Srpske Milorad Dodik i istakao da je mnogo onih koji danas likuju nad tim što im je jedan stranac bez ikakvih stvarnih ovlašćenja obezbedio da… »
Dodik: Sudski proces protiv mene farsa, RS ne može pobediti nikakva sila, čak ni američka

Dodik: Sudski proces protiv mene farsa, RS ne može pobediti nikakva sila, čak ni američka

Radio sto plus 06.02.2024
“Celi svet zna da je proces koji se vodi pred neustavnim sudom farsa. Mnogo je onih koji danas likuju nad tim što im je jedan stranac, bez ikakvih stvarnih ovlašćenja, obezbedio da predsednik Republike Srpske dođe na izmišljeno ročište u… »
Dodik: Sudski proces protiv mene farsa, RS ne može da pobedi nikakva sila - pa ni američka

Dodik: Sudski proces protiv mene farsa, RS ne može da pobedi nikakva sila - pa ni američka

Radio 021 06.02.2024
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da je sudski proces, koji se protiv njega vodi u Sudu BiH zbog neizvršavanja odluka visokog predstavnika - farsa. Ocenio je da RS ne može pobediti nikakva sila, pa ni američka. "Celi svet zna… »
Dodik: Proces protiv mene pred Sudom BiH je farsa

Dodik: Proces protiv mene pred Sudom BiH je farsa

Nedeljnik 06.02.2024
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik objavio je da je proces koji se protiv njega vodi pred Sudom BiH zbog nepoštovanja odluka visokog prestavnika Kristijana Šmita „farsa“ i da je reč o „izmišljenom postupku“, prenosi N1. „Ceo svet zna… »
Dodik: Proces protiv mene pred Sudom BiH je farsa

Dodik: Proces protiv mene pred Sudom BiH je farsa

N1 Info 06.02.2024
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik objavio je da je proces koji se protiv njega vodi pred Sudom BiH zbog nepoštovanja odluka visokog prestavnika Kristijana Šmita "farsa" i da je reč o "izmišljenom postupku". „Ceo svet zna da je proces koji se… »
Dodik: Ne sude oni meni, već koriste silu da se obračunaju sa Srpskom

Dodik: Ne sude oni meni, već koriste silu da se obračunaju sa Srpskom

RTV 06.02.2024
BANJALUKA - Celi svet zna da je proces koji se vodi pred neustavnim sudom farsa, poručio je danas predsednik Republike Srpske Milorad Dodik i istakao da je mnogo onih koji danas likuju nad tim što im je jedan stranac bez ikakvih stvarnih ovlašćenja… »
Hoće da sudi Dodiku, a napravila užasne propuste: Postupanje Uzunovićeve biće deo argumentacije odbrane za njeno izuzeće

Hoće da sudi Dodiku, a napravila užasne propuste: Postupanje Uzunovićeve biće deo argumentacije odbrane za njeno izuzeće

Večernje novosti 06.02.2024
ADVOKAT Anto Nobilo, član tima odbrane predsednika Republike Srpske Milorada Dodika, smatra da je sudija Sena Uzunović, koja se u sudnici pojavila umesto Mirsada Strike, u sudnicu došla pripremljena da pošto-poto pokrene postupak i da glavni pretres… »

Vesti dana »