Povezane vesti

Bio je faraon u spotu Lepe Brene za čuveni hit: Sada je jedan od najpoznatijih voditelja na našim prostorima FOTO

Bio je faraon u spotu Lepe Brene za čuveni hit: Sada je jedan od najpoznatijih voditelja na našim prostorima FOTO

Nova 06.02.2024
Lepa Brena je svojevremeno za pesmu "Ti si moj greh" snimila spot koji je posato pravi hit. Za potrebe ekranizacije ove pesme jedna od naših najpopularnijih pevačica prerušila se u Kleopatru. Ovim spotom donela je nešto potpuno inovativno kada je u… »
Srpski voditelj glumio faraona u spotu Lepe Brene: Malo ko ga prepoznaje, i danas ga gledate na televiziji

Srpski voditelj glumio faraona u spotu Lepe Brene: Malo ko ga prepoznaje, i danas ga gledate na televiziji

Mondo 06.02.2024
Boško Jakovljević glumio je u spotu Lepe Brene za pesmu "Ti si moj greh". Boško Jakovljević glumio je u spotu Lepe Brene za pesmu "Ti si moj greh". Voditelj, dizajner i maneken Boško Jakovljević (55), uplovio je u manekenske vode u ranoj mladosti, a… »
Poznati voditelj je glumio faraona u spotu Lepe Brene: Malo ko ga prepoznaje, danas je jedan od najzgodnijih frajera na javnoj…

Poznati voditelj je glumio faraona u spotu Lepe Brene: Malo ko ga prepoznaje, danas je jedan od najzgodnijih frajera na javnoj…

Blic 06.02.2024
Voditelj Boško Jakovljević godinama je na javnoj sceni, a osim što je vodio popularnu emisiju "City", pojavio se i u spotu Lepe Brene i to kao faraon. Naime, Boško se oprobao kao maneken u spotu "Ti si moj greh", Lepa Brena je glumila Kleopatru, a… »
Poznati voditelj glumio faraona u spotu lepe brene! Malo ko ga prepoznaje, a danas izgleda potpuno drugačije (foto)

Poznati voditelj glumio faraona u spotu lepe brene! Malo ko ga prepoznaje, a danas izgleda potpuno drugačije (foto)

Kurir 06.02.2024
Boško Jakovljević srpski voditelj, dizajner i maneken, uplovio je u manekenske vode u ranoj mladosti. Boško je nakon toga krenuo da se bavi voditeljstvom a prva njegova emisija zvala se "Siti klub". Vodio je mnoge emisije poput „ ”Za milon… »

Vesti dana »