Povezane vesti

Ceo svet bruji o bruci bez presedana - Ponizio klub, porodicu, sebe... sreća pa je Lukas reagovao očinski (foto, video)

Ceo svet bruji o bruci bez presedana - Ponizio klub, porodicu, sebe... sreća pa je Lukas reagovao očinski (foto, video)

Sportski žurnal 06.02.2024
Mladi navijač Rajo valjekana gurnuo prst u zadnjicu Argentinca dok je izvodio aut. Fudbalski stadioni bez atletske staze imaju sve pogodnosti ovog sveta, izuzev jedne: blizine tribine. Tad navijačka ostrašćenost neretko poprimi barapska posla, u ovom… »
La Liga preduzima mere protiv dečaka koji je sinoć šokirao Španiju

La Liga preduzima mere protiv dečaka koji je sinoć šokirao Španiju

Sportske.net 06.02.2024
Uprava španske fudbalske lige preduzeće mere protiv mladog navijača Rajo Valjekana koji je dodirnuo zadnjicu fudbalera Sevilje Lukasa Okamposa tokom prvenstvene utakmice. Ovaj događaj danas je glavna tema u španskih medijima, koji su zgroženi… »
Okampos besan posle incidenta: Šta bi bilo da se ovo desilo u ženskom fudbalu?

Okampos besan posle incidenta: Šta bi bilo da se ovo desilo u ženskom fudbalu?

Večernje novosti 06.02.2024
TEŽNjA da se fudbal i navijači približe, dobilo je drugo značenje u duelu Raja i Sevilje. Fizička bliskost tribina sa igralištem iznedrila je neprimeren gest navijača domaćeg tima prema Argentincu Lukasu Okamposu, kojem je dodirnuo zadnjicu… »
Liga reagovala na nezapamćenu bruku, krivac identifikovan

Liga reagovala na nezapamćenu bruku, krivac identifikovan

Sportski žurnal 06.02.2024
Argentinski fudbaler se obratio navijaču, za koga se čini da je maloletan, a zatim je obavestio sudiju o incidentu pre nego što je nastavio utakmicu. Uprava španske fudbalske lige preduzeće mere protiv mladog navijača Rajo Valjekana, koji je… »
Sevilja zgađena postupkom navijača koji je neprikladno dodirnuo Lukasa

Sevilja zgađena postupkom navijača koji je neprikladno dodirnuo Lukasa

Sportski žurnal 06.02.2024
Ostao sam miran pošto imam dve ćerke, nadam se da se to njima neće dogoditi u budućnosti - rekao je Okampos. Fudbalski klub Sevilja izrazio je gađenje i tražio je od uprave španske lige da preduzme mere nakon što je jedan navijač Rajo Valjekana… »
Okampos posle skandala: Ostao sam miran zbog svoje dve ćerke

Okampos posle skandala: Ostao sam miran zbog svoje dve ćerke

Sport klub 06.02.2024
Sevilja je izrazila “gađenje” i tražila je od uprave španske lige da preduzme mere nakon što je jedan navijač Rajo Valjekana na nedoličan način dodirnuo fudbalera Lukasa Okamposa tokom prvenstvene utakmice. Incident se dogodio u ponedeljak… »

Vesti dana »