Povezane vesti

Sudije su navlačile za nas! Ataman besneo, a vlasnik Panatinaikosa iznenadio sve: "Tražio bih da se meč ponovi"

Sudije su navlačile za nas! Ataman besneo, a vlasnik Panatinaikosa iznenadio sve: "Tražio bih da se meč ponovi"

Mondo 06.02.2024
Dimitirs Janakopulos iznenadio je sve posle poraza od Arisa. Dimitirs Janakopulos iznenadio je sve posle poraza od Arisa. Panatinaikos je izgubio od Arisa na svom terenu (73:70), prvi put od 1997. godine. Gostujući tim je posle prve četvrtine imao… »
Ništa novo - Ataman besneo posle poraza! Turčin "grmeo" nakon utakmice: Sad da ja vas nešto pitam...

Ništa novo - Ataman besneo posle poraza! Turčin "grmeo" nakon utakmice: Sad da ja vas nešto pitam...

Kurir 06.02.2024
Panatinaikos je na svom terenu izgubio u Grčkoj od Arisa. Tim Ergina Atamana bio je favorit i mnogi su očekivali rutinsku pobedu, umesto toga dogodio se iznenađujući poraz. Arisu je ovo bio prvi trijumf u Atini protiv "zelenih" još od 1997. godine… »
Neka mi neko objasni ko je ovo odlučio!? Ataman poludeo posle poraza, svađao se i sa novinarima: "Da ja vas pitam nešto"

Neka mi neko objasni ko je ovo odlučio!? Ataman poludeo posle poraza, svađao se i sa novinarima: "Da ja vas pitam nešto"

Mondo 06.02.2024
Ergin Ataman bio je ljut i na novinare pose poraza Panatinaikosa. Ergin Ataman bio je ljut i na novinare pose poraza Panatinaikosa. Panatinaikos je na svom terenu izgubio u Grčkoj od Arisa. Tim Ergina Atamana bio je favorit i mnogi su očekivali rutinsku… »

Vesti dana »