Povezane vesti
Dionice BP-a uzletjele nakon najava povećanog povrata dioničarima
SEEbiz 06.02.2024
LONDON - Dionice BP-a porasle su u utorak za više od 5% nakon što je naftni div ubrzao tempo otkupa i povećao dividendu, unatoč padu godišnje dobiti. Velika energetska kompanija povećala je tempo otkupa svojih dionica, objavivši namjere da izvrši otkup… »
"Britiš petroleum" zabeležio veliki pad profita: Ali, usledilo je prijatno iznenađenje na berzi
Telegraf 06.02.2024
Britanski div je izgubio više od 13 milijardi dolara u samo jednoj godini. Energetski gigant Britiš petroleum (BP) objavio je danas na svom vebsajtu da njegov profit za celu 2023. godinu iznosi 13,8 milijardi dolara, što predstavlja strmoglav pad u… »
Strmoglav pad "Britiš petroleuma": Profit upola manji u 2023. godini
Blic 06.02.2024
Energetski gigant "Britiš petroleum" (BP) objavio je danas na svom vebsajtu da njegov profit za celu 2023. godinu iznosi 13,8 milijardi dolara, što predstavlja strmoglav pad u odnosu na rekordnih 27,7 milijardi dolara u 2022. godini. Analitičari agencije… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO Studentska kolona stigla pred RTS: Akademci upozoravaju da je javni servis isekao snimak današnjeg incidenta kod Pravnog
Nova pre 6 minutajoš 74 povezane
Poslanici Skupštine Srbije u utorak nastavljaju raspravu o amandmanima na izmene izbornih zakona
Beta pre 1 satjoš 32 povezane
Hepatitis A otkriven u zamrznutom voću iz Požege: nadležne službe pokrenule kontrole
Glas Zapadne Srbije pre 3 satajoš 27 povezanih
Peking i Vašington u duelu, ali i duetu: Koliki je značaj Trampove posete Kini i može li ona da bude istorijska?
Euronews pre 2 satajoš 42 povezane




