Povezane vesti

Njuzvik: Taker Karlson intervjuisao Putina?

Njuzvik: Taker Karlson intervjuisao Putina?

Telegraf 06.02.2024
Portparol Kremlja Dmitrij Peskov nije imao odgovor na medijske navode u kojima se spekuliše da je američki novinar Taker Karlson u Rusiji kako bi intervjuisao ruskog predsednika Vladimira Putina. Bivši voditelj Fox news-a Taker Karlson navodno je… »
Peskov bez komentara

Peskov bez komentara

Vesti online 06.02.2024
Portparol Kremlja Dmitrij Peskov nije imao odgovor na medijske navode u kojima se spekuliše da je američki novinar Taker Karlson u Rusiji kako bi intervjuisao ruskog predsednika Vladimira Putina. ”Nemam nikakav komentar na kretanje američkog… »
Peskov bez komentara na namere Karlsona u Rusiji

Peskov bez komentara na namere Karlsona u Rusiji

RTV 06.02.2024
TEL AVIV - Portparol Kremlja Dmitrij Peskov nije imao odgovor na medijske navode u kojima se spekuliše da je američki novinar Taker Karlson u Rusiji kako bi intervjuisao ruskog predsednika Vladimira Putina. "Nemam nikakav komentar na kretanje američkog… »
"Volim Moskvu": Taker Karlson uputio poruku iz Rusije, mnogi se pitaju šta radi tamo: Da li će kontroverzni novinar da se…

"Volim Moskvu": Taker Karlson uputio poruku iz Rusije, mnogi se pitaju šta radi tamo: Da li će kontroverzni novinar da se…

Blic 06.02.2024
Jedan od najpoznatijih američkih novinara Taker Karlson, koji se već nekoliko dana nalazi u Moskvi, izjavio je juče da voli rusku prestonicu i da je smatra prelepom. - Hteo sam da je vidim. Toliko sam čitao o njoj. Želeo sam da razgovaram sa ljudima… »

Vesti dana »