Povezane vesti

"Nažalost, dolazim, jer oni koje treba ja da tužim, tuže mene!" Severina u roku od 24 sata drugi put na sudu: Ovo je razlog

"Nažalost, dolazim, jer oni koje treba ja da tužim, tuže mene!" Severina u roku od 24 sata drugi put na sudu: Ovo je razlog

Kurir 06.02.2024
Dan nakon što je pevačica Severina otišla na zakazano ročište u Opštinskom građanskom sudu u Zagrebu zbog optužbi za uhođenje Gordane Buljan Flander, bivše direktorke Poliklinike za zaštitu dece i mladih grada Zagreba, te za slanje uvredljivih… »
„Oni koje treba ja da tužim, tuže mene“: Severina danas ponovo na sudu nakon jučerašnjeg ročišta

„Oni koje treba ja da tužim, tuže mene“: Severina danas ponovo na sudu nakon jučerašnjeg ročišta

Nova 06.02.2024
Popularna pevačica Severina Vučković vodi bitku za starateljstvo nad sinom Aleksandrom sa bivšim suprugom, biznismenom Milanom Popovićem. Severina Vučković se juče pojavila na zakazanom ročištu u Opštinskom građanskom sudu u Zagrebu zbog… »
Severina ponovo na sudu: "Nažalost dolazim, jer oni koje treba ja da tužim, tuže mene"

Severina ponovo na sudu: "Nažalost dolazim, jer oni koje treba ja da tužim, tuže mene"

Blic 06.02.2024
Nakon što je hrvatska pevačica Severina Vučković juče bila na zakazanom ročištu u Opštinskom građanskom sudu u Zagrebu zbog optužbi za uhođenje Gordane Buljan Flander, bivše direktorke Poliklinike za zaštitu dece i mladih grada Zagreba, i za… »
Severinino obraćanje javnosti: Sina neće da preda Popoviću, a po izlasku iz suda poručuje: "Da prodajete decu? E, nećete!"

Severinino obraćanje javnosti: Sina neće da preda Popoviću, a po izlasku iz suda poručuje: "Da prodajete decu? E, nećete!"

Blic 05.02.2024
Hrvatska pevačica Severina Vučković pojavila se danas u Opštinskom kaznenom sudu u Zagrebu zbog dva kaznena dela nametljivog ponašanja prema direktorki Osnovne škole Ljiljani Klinger i bivšoj direktorki Poliklinike za zaštitu dece i omladine Grada… »

Vesti dana »