Povezane vesti
Još jedno Orbanovo "stop" za Švedsku: Fides bojkotovao sednicu i poručio da očekuje posetu švedskog premijera Mađarskoj
Euronews 06.02.2024
Poslanici vladajuće mađarske stranke Fides bojkotovali su u ponedeljak vanrednu sednicu parlamenta na kojoj je trebalo da se glasa o kandidaturi Švedske za članstvo u NATO, tačnije stavljanja ovog pitanja na dnevni red. Tako je 18 meseci otkako je… »
Vladajuća stranka bojkotovala sednicu: Mađaraska jedina članica NATO koja još nije odobrila članstvo Švedske
Danas 05.02.2024
Vladajuća stranka u Mađarskoj bojkotovala je danas sednicu parlamenta, koja je sazvana po hitnom postupuku na zahtev opozicije, kako bi se ubrzalo odobrenje za pristupanje Švedske NATO, prenosi Politiko. Potez je usledio uprkos prisustvu ambasadora… »
Vesti dana »
Selaković neoprezno priznao da postoji (auto)cenzura u provladinim medijima
Cenzolovka pre 1 satjoš 54 povezane
Ukrajina gori, a Putin se smeška na sastanku sa Trampovim ljudima imao zašto da bude zadovoljan: Uzeo Pokrovsk, zapretio Evropi, a bez ove 3 stvari neće ni da čuje za mir
Blic pre 10 minutajoš 42 povezane
Usvojeni zakoni o nafti, gasu i o obaveznim rezervama derivata nafte i prirodnog gasa
Ekapija pre 3 satajoš 54 povezane
Evropski savet i EP postigli dogovor o postepenom ukidanju uvoza ruskog gasa do 2027. godine
RTS pre 25 minutajoš 33 povezane



