Povezane vesti

Dočekalo me sve što ne valja: Mina Kostić na ivici suza, iznela nepoznate detalje o porodici

Dočekalo me sve što ne valja: Mina Kostić na ivici suza, iznela nepoznate detalje o porodici

Večernje novosti 06.02.2024
MINA KOSTIĆ nikad od javnosti nije krila da je odrasla u materijalno teškim uslovima. Foto: Printskrin TV Pink Ona je na ivici suza priznala da je kroz život morala da ide sama i da nije imala onaku podršku od oca i brata kakvu je očekivala. Foto… »
“Doživela sam nepravdu, ali sam sve oprostila”: Mina Kostić nije imala lak život, ali joj je jedno pomoglo da nastavi…

“Doživela sam nepravdu, ali sam sve oprostila”: Mina Kostić nije imala lak život, ali joj je jedno pomoglo da nastavi…

Vesti online 06.02.2024
Mina Kostić je od početka svoje karijere javno pričala o tome da je odrastala u teškim uslovima, a podršku od oca i brata nije dobila kako je očekivala. Ipak, ističe da je bila bezbrižna sve dok nije počela da se bavi pevanjem. – Jeste nas bilo… »
"Svima sam oprostila i sve zaboravila" Mina Kostić o teškim životnim udarcima: Doživela sam nepravde, okrenula sam se Bogu

"Svima sam oprostila i sve zaboravila" Mina Kostić o teškim životnim udarcima: Doživela sam nepravde, okrenula sam se Bogu

Kurir 06.02.2024
Pevačica Mina Kostić nikad od javnosti nije krila da je odrasla u materijalno teškim uslovima. Ona je na ivici suza priznala da je kroz život morala da ide sama i da nije imala onaku podršku od oca i brata kakvu je očekivala. -Jeste nas bilo mnogo… »

Vesti dana »