Povezane vesti

Novi dečko Milice Todorović bio zaljubljen u Lunu Đogani!

Novi dečko Milice Todorović bio zaljubljen u Lunu Đogani!

Svet plus 07.02.2024
Novi dečko pevačice Milice Todorović bio je zaljubljen u Lunu Đogani, odnosno smatrao je da je ona "žena njegovih snova". Lazar Granić je bio predmet interesovanja javnosti zbog svoje povezanosti sa rijaliti svetom... Milica Todorović privukla je… »
Milica Todorović iznela najintimnije detalje iz kreveta! Sad ima novog dečka, a evo koliko puta na dan je imala odnose sa…

Milica Todorović iznela najintimnije detalje iz kreveta! Sad ima novog dečka, a evo koliko puta na dan je imala odnose sa…

Kurir 07.02.2024
Milica Todorović ponovo je srećna u ljubavi, otkako je otpočela vezu sa izvesnim Lazarom iz Novog Sada. Međutim, ono što je javnosti poznato jeste da je Miličin poslednji partner bio je glumac Petar Strugar. Milica Todorović je jednom prilikom… »
"Znam je od prvog dana kad je došla, sve sam znala ali sam ćutala" Zajedno su počele u "zg" a sada koleginica otkrila sve o…

"Znam je od prvog dana kad je došla, sve sam znala ali sam ćutala" Zajedno su počele u "zg" a sada koleginica otkrila sve o…

Kurir 07.02.2024
Pevačica i nekadašnja učesnica „Zvezda Granda“ Mira Mirković pojavila se sinoć na rođendanu Žike Jakšića nakon duže medijke ilegale i progovorila o prijateljstvu sa Aleksandrom Prijović. Mira je u razgovoru za Grand otkrila da ne voli da se… »
"Sve sam znala, a ćutala sam": Pevačica progovorila o Aleksandri Prijović, otkrila kakva je ona zapravo: "Poznajem je od…

"Sve sam znala, a ćutala sam": Pevačica progovorila o Aleksandri Prijović, otkrila kakva je ona zapravo: "Poznajem je od…

Blic 07.02.2024
Pevačica Mirjana Mirković pojavila se na muzičkoj sceni u okviru pete sezone takmičenja "Zvezde Granda". Iako se poslednjih godina povukla iz javnosti, Mirjana se sinoć pojavila na rođendanu Žike Jakšića gde se sa kolegama provodila do ranih… »
Milica Pavlović izašla iz ilegale! Otkrila sve o svom misterioznom nestanku i debelom minus posle Arene: Evo da li je…

Milica Pavlović izašla iz ilegale! Otkrila sve o svom misterioznom nestanku i debelom minus posle Arene: Evo da li je…

Kurir 07.02.2024
Milica Pavlović pojavila se prvi put u javnosti nakon što je nije bilo nigde, pa ni na društvenim mrežama, čak 20 dana, što dosad nikad nije bio slučaj kad je ona u pitanju. Sveže preplanula pevačica je po povratku s Maldiva došla na proslavu… »
Novi dečko Milice Todorović slab na pevačice i manekenke: Kraj svih ovih lepotica je uživao - fotke kao dokaz

Novi dečko Milice Todorović slab na pevačice i manekenke: Kraj svih ovih lepotica je uživao - fotke kao dokaz

Blic 07.02.2024
Pevačica Milica Todorović ponovo je srećna u ljubavi, otkako je otpočela vezu sa izvesnim Lazarom Granićem iz Novog Sada, a večeras su se zajedno pojavili na proslavi 60. rođendana voditelja Žike Jakšića, pa su sve oči bile uprte u njih. "Blic"… »
Novi dečko Milice Todorović hteo u zadrugu: Družio se sa slavnim damama, a Luna Đogani mu bila fantazija : Sve su pale i…

Novi dečko Milice Todorović hteo u zadrugu: Družio se sa slavnim damama, a Luna Đogani mu bila fantazija : Sve su pale i…

Kurir 07.02.2024
Pevačica Milica Todorović opet je srećna u ljubavi, otkako je otpočela vezu sa izvesnim Lazarom Granić iz Novog Sada, a prvi put zajedno pojavili u javnosti, na proslavi 60. rođendana voditelja Žike Jakšića. Lazar je i te kako u žiži… »
(Paparaco) novi dečko Milice Todorović hteo u zadrugu: Pozirao ispred Pinka, a povezivali ga sa lunom Đogani: "Sve su pale…

(Paparaco) novi dečko Milice Todorović hteo u zadrugu: Pozirao ispred Pinka, a povezivali ga sa lunom Đogani: "Sve su pale…

Blic 07.02.2024
Pevačica Milica Todorović opet je srećna u ljubavi, otkako je otpočela vezu sa izvesnim Lazarom Granićem iz Novog Sada, a sinoć su se prvi put zajedno pojavili u javnosti, na proslavi 60. rođendana voditelja Žike Jakšića. Lazar Granić je i te… »
"Mislili su da sam jadna i mučena": Milica Pavlović otkrila šta je doživela na putovanju: "Bili su tužni zbog mene"…

"Mislili su da sam jadna i mučena": Milica Pavlović otkrila šta je doživela na putovanju: "Bili su tužni zbog mene"…

Blic 06.02.2024
Pevačica Milica Pavlović pojavila se večeras u javnosti nakon nedavnog odmora daleko od Srbije. - Na odmoru nije bila ljubav u dubokoj ilegali, kako kaže moja pesma, nije... Bila je ljubav upućena ka moru, ka talasima, suncu... Odmorila sam se… »
Milica Todorović prvi put u javnosti sa novim dečkom: Zajedno došli na rođendan Žike Jakšića - pevačica nikad srećnija…

Milica Todorović prvi put u javnosti sa novim dečkom: Zajedno došli na rođendan Žike Jakšića - pevačica nikad srećnija…

Blic 06.02.2024
Pevačica Milica Todorović ponovo je srećna u ljubavi, otkako je otpočela vezu sa izvesnim Lazarom iz Novog Sada, a večeras su se zajedno pojavili na proslavi 60. rođendana voditelja Žike Jakšića. Milica nije skidala osmeh sa lica, a došla je sa… »

Vesti dana »