Povezane vesti

Konstitutivna sednica - prikaz kršenja procedura i narušavanja ugleda Parlamenta (VIDEO)

Konstitutivna sednica - prikaz kršenja procedura i narušavanja ugleda Parlamenta (VIDEO)

Insajder 07.02.2024
Slika koja je u utorak poslata iz Parlamenta, sa konstitutivne sednice, nagoveštava da se novi saziv neće mnogo razlikovati od prethodnog, kada je reč o ponašanju predstavnika građana. Mandati poslanika potvrđeni su uz mnogo buke, rat transparentima… »
Aleksić: Zakletvu u Skupštini nismo hteli da polažemo sa onima koji su pokrali izbore

Aleksić: Zakletvu u Skupštini nismo hteli da polažemo sa onima koji su pokrali izbore

Beta 07.02.2024
Predsednik Narodnog pokreta Srbije Miroslav Aleksić izjavio je danas da je to što su poslanici liste "Srbija protiv nasilja" i koalicije Nada poslaničku zakletvu juče položili u holu Narodne skupštine, "poruka da neće da polažu zakletvu sa onima… »
Nemoćno: Opozicija opet pravila nerede u Skupštini! Overili mandate, pa se zakleli u hodniku

Nemoćno: Opozicija opet pravila nerede u Skupštini! Overili mandate, pa se zakleli u hodniku

Kurir 07.02.2024
Poslanici s liste Dragana Đilasa "Srbija protiv nasilja" i koalicije NADA, koju čine Novi DSS i POKS, pokušali da blokiraju konstitutivnu sednicu parlamenta zviždanjem u pištaljke i mahanjem transparentima koje su uneli u salu. Konstitutivna sednica… »
"Kažu da su lista protiv nasilja, a Đilas psuje poslanike" Dejan Bulatović: Bilo me je sramota što sam s takvima u…

"Kažu da su lista protiv nasilja, a Đilas psuje poslanike" Dejan Bulatović: Bilo me je sramota što sam s takvima u…

Kurir 07.02.2024
Konstituisan je novi saziv Skupštine Srbije, uprkos opstrukcijama koje su krenule na početku sednice odmah po intoniranju himne. Potvrđivanje poslaničkih mandata prekinuli su zvižduci, negodovanje, pištaljke i transparenti dela opozicije, ali i… »
Sednica trajala kao školski čas: Prvi radni dan novog parlamenta u znaku "utakmice transparentima": Smirivanje tenzija nije…

Sednica trajala kao školski čas: Prvi radni dan novog parlamenta u znaku "utakmice transparentima": Smirivanje tenzija nije…

Blic 07.02.2024
Konstitutivna sednica Narodne skupštine trajala je juče kao školski čas - svega 45 minuta, predsedavajući je bio profesor matematike Stojan Radenović, ali malo toga u sali parlamenta bilo je nalik školi. Najveći deo poslanika izgledao je kao da su… »

Vesti dana »