Povezane vesti
Redak fenomen viđen kod Užica: Pojavio se beli mišar, u Srbiji do sada snimljen samo dva puta
Telegraf 07.02.2024
Utvrđeno je da se radi o orlu mišaru jer ima leucizam, poremećaj obojenosti perja koji predstavlja nedostatak crnog pigmenta, melanina u telu. Beli orao mišar, retka vrsta ptice koja je u Srbiji primećena samo dva puta, poslednjih sedam dana viđena je u… »
Redak fenomen kod Užica: Pojavio se beli mišar, a na njemu je primećena "šara" koju ima samo jedna u 30.000 jedinki (foto)
Blic 07.02.2024
Beli orao mišar, retka vrsta ptice koja je u Srbiji primećena samo dva puta, poslednjih sedam dana viđena je u okolini Užica, u mestu Gajevi. Ovu neobičnu pticu prvi put je primetio Miroljub Stanojević prošlog četvrtka. - Pomislio sam da je galeb, ali… »
Vesti dana »
Vlada Hrvatske preuzima organizaciju dočeka u Zagrebu: Kažu da će "ispuniti želje rukometaša", nastupaće Tompson
Euronews pre 9 minutajoš 20 povezanih
Odloženo suđenje optuženima za pokušaj rušenja ustavnog poretka za 5. maj
Euronews pre 44 minutajoš 16 povezanih
Jokić o Mareju: "Ne bih ga menjao ni za koga... On je definitivno broj jedan"
B92 pre 24 minutajoš 29 povezanih
Postepeno toplije vreme, ali sa kišom i jakom košavom: prognoza za početak februara
Glas juga pre 3 satajoš 19 povezanih



