Povezane vesti
Eichhorst u BiH: Bruxelles posvećen pomoći oko početka pregovora sa EU
Slobodna Evropa 07.02.2024
Zaključivanje sporazuma o statusu Evropske agencije za upravljanje operativnom saradnjom na vanjskim granicama (FRONTEX), Zakon o sprječavanju pranja novca i sprječavanju finansiranja terorizma, Zakon o sukobu interesa i Zakon o sudovima su prioriteti… »
Eichhorst: Tri zakona i pregovori s FRONTEX-om glavne zadaće BiH
Al Jazeera 07.02.2024
Govoreći o prioritetima koje BiH treba ispuniti do marta, Eichhorst je rekla da iz EU-a žele vidjeti napredak na ispunjavanju nekoliko ključnih uslova. Generalna direktorica za Evropu pri Službi Evropske unije za vanjske poslove (EEAS) Angelina… »
Konaković: Brisel posvećen da pomogne BiH da u martu počne pregovore o pristupanju EU
Danas 07.02.2024
Ministar spoljnih poslova BiH Elmedin Konaković ocenio je da je Brisel posvećen pomoći Bosni i Hercegovini u ispunjavanju obaveza za početak pregovora o pristupanju Evropskoj uniji u martu. „Trenutni povoljan trenutak za početak pregovora mora se… »
Vesti dana »

Ministar unutrašnjih poslova Srbije: Proizvođač kaže da zvučni top nije upotrebljen u Beogradu
Beta pre 3 satajoš 4 povezane

Boris Džonson ljut na Trampa zbog Putina: Oglasio se bivši britanski premijer pa opleo po ruskom predsedniku: "On ne pregovara, on nam se ruga"
Blic pre 36 minutajoš 1 povezana

Zelenski: Ukrajina spremna na obustavu napada na infrastrukturu u Rusiji
Danas pre 7 satijoš 1 povezana

Ima topa-nema topa, u magacinu je, u stvari pored Skupštine: Dačić danima ne može da se dogovori sam sa sobom
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

Saobraćajna nesreća na putu Melenci-Bašaid: Tri osobe su poginule, a četvoro je povređeno
Danas pre 3 satajoš 1 povezana