Povezane vesti

Miloš Biković nije jedini kome su oduzeli ulogu! Ovi glumci su zabranjeni zbog skandala i godinama su na crnoj listi…

Miloš Biković nije jedini kome su oduzeli ulogu! Ovi glumci su zabranjeni zbog skandala i godinama su na crnoj listi…

Kurir 07.02.2024
Glumac Miloš Biković izgubio je ulogu u seriji "Beli lotos" nakon optužbi Ministarstva spoljnih poslova Ukrajine da podržava genocid, ali ovo nije prvi put da je neki dramski umetnik zabranjen zbog skandala. Moć društvenih medija i javnog mnjenja s… »
Miki Manojlović: Očekujem da zbog Miloša Bikovića reaguje Evropska filmska akademija

Miki Manojlović: Očekujem da zbog Miloša Bikovića reaguje Evropska filmska akademija

N1 Info 07.02.2024
Proslavljeni glumac Miki Manojlović izjavio je da očekuje reakciju Evropske filmske akademije, čiji je Miloš Biković član, nakon što je taj srpski glumac ostao bez uloge u trećoj sezoni popularne HBO serije "Beli lotos" ("The White Lotus"). „Moj… »
Nisam hteo da zaradim na tragediji moje države! Miki Manojlović oštro o licemerju: Glogi je odbio da radi sa Anđelinom…

Nisam hteo da zaradim na tragediji moje države! Miki Manojlović oštro o licemerju: Glogi je odbio da radi sa Anđelinom…

Kurir 07.02.2024
Vest da je Milošu Bikoviću oduzeta uloga u seriji "Beli lotos" nakon optužbi Ministarstva spoljnih poslova Ukrajine da podržava genocid digla je veliku buru u javnosti. Nisu reagovali Dramskom umetniku podršku su pružile brojne kolege, a među njima… »

Vesti dana »