Povezane vesti

Jovan (21) izašao iz stana i od tada mu se gubi svaki trag: Nestao Novosađanin, u stanu ostavio telefon i novčanik, porodica…

Jovan (21) izašao iz stana i od tada mu se gubi svaki trag: Nestao Novosađanin, u stanu ostavio telefon i novčanik, porodica…

Blic 07.02.2024
Mladić Jovan M. (21) sa novosadskog naselja Klisa nestao je sinoć oko 19 časova, a njegova majka potragu za njim je objavila i na društvenim mrežama. Kako navodi, on sa sobom nije poneo mobilni telefon i novac pa je to još jedan razlog za brigu… »
Oglasila se majka nestalog mladića iz Novog Sada: Kada sam došla kući s posla, vrata njegove sobe bila su zaključana...

Oglasila se majka nestalog mladića iz Novog Sada: Kada sam došla kući s posla, vrata njegove sobe bila su zaključana...

Mondo 07.02.2024
U potragu za nestalim dvadesetjednogodišnjakom uključili su se i njegovi prijatelji i poznanici. U potragu za nestalim dvadesetjednogodišnjakom uključili su se i njegovi prijatelji i poznanici. Policija i porodica tragaju za mladićem Jovanom Marićem… »
Nestao Jovan! Poslednji put viđen juče na Klisi

Nestao Jovan! Poslednji put viđen juče na Klisi

NoviSad.com 07.02.2024
Novi Sad - Policija intenzivno traga za Jovanom Marićem, 21-godišnjakom koji je nestao na Klisi u utorak popodne. Njegov nestanak prijavila je porodica. U pozivu koji se deli na društvenim mrežama, porodica navodi da je Jovan u utorak, 6. februara… »
Nestao mladić iz Novog Sada

Nestao mladić iz Novog Sada

Moj Novi Sad 07.02.2024
Jovan Marić (21) sa Klise (Slana Bara), poslednji put je viđen sinoć, 6. februara, u 19 časova. Ovo je potvrdila njegova majka za Telegraf.rs, napomenuvši da je ona bila na poslu u to vreme, ali ga je video jedan prijatelj. – Izašao je iz kuće u… »

Vesti dana »