Povezane vesti
Turudić izglasan za novog glavnog državnog odvjetnika
SEEbiz 07.02.2024
ZAGREB - Ivan Turudić, kontroverzni sudac Visokog kaznenog suda, izabran je u saboru na čelo Državnog odvjetništva, i to većinom glasova HDZ-a, hrvatske stranke osuđene za korupciju. Ivan Turudić dobio je natpolovičnu većinu. Imao je 78 glasova za, 60… »
"Di si lipa": Sabor izglasao kontroverznog sudiju Ivana Turudića za glavnog državnog tužioca
Radio 021 07.02.2024
Sabor Hrvatske izglasao je danas većinom glasova kontroverznog sudiju Ivana Turudića za glavnog državnog tužioca. Za njegov izbor, koji je podelio hrvatsku javnost, glasalo je 78 poslanika vladajuće koalicije koju predvodi Hrvatska demokratska zajednica… »
I pored protesta opozicije i dela javnosti, Ivan Turudić izabran za novog glavnog državnog tužioca Hrvatske
Blic 07.02.2024
Ivan Turudić, sudija Visokog krivičnog suda i kandidat Vlade premijera Andreja Plenkovića izabran je danas u parlamentu za glavnog državnog tužioca Hrvatske. Turudić je izabran sa 78 glasova poslanika, od ukupno 151 poslanika, koliko ima hrvatski… »
Vesti dana »
Nikezić (SSP): Selaković, umesto da podnese ostavku, bira kako će se izvući
Beta pre 1 satjoš 60 povezanih
Rok za upis bespravnih objekata ističe 9. februara: Šalteri u Novom Pazaru rade i tokom vikenda
IndeksOnline pre 1 satjoš 79 povezanih
Svetski dan borbe protiv raka: do 40 odsto slučajeva može se sprečiti promenom životnih navika
In medija pre 1 satjoš 48 povezanih
Opasna pojava stiže na Balkan! U Hrvatskoj će padati blato s neba, izdato upozorenje: Čuvajte se, strašnije nego što mislite
Blic pre 58 minutajoš 29 povezanih
Sednica Skupštine Grada Novog Sada: Usvojen plan izgradnje crkve na Limanu, opozicija napustila sednicu
Newsmax Balkans pre 2 satajoš 22 povezane



