Povezane vesti

Muž nade Topčagić zdrobio ruku na Tari! Zlatko rekao policiji da ga je ona gurnula

Muž nade Topčagić zdrobio ruku na Tari! Zlatko rekao policiji da ga je ona gurnula

Mondo 07.02.2024
Pevačica Nada Topčagić trenutno boravi na Tari sa suprugom Zlatkom Đorđevićem, međutim, umesto da uživaju u lepim februarskim danima, vreme provode po bolnicama. Pevačica Nada Topčagić trenutno boravi na Tari sa suprugom Zlatkom Đorđevićem… »
Mužu nade Topčagić zdrobljena ruka: Čeka ga hitna operacija, policiji rekao: "Ona me je gurnula!"

Mužu nade Topčagić zdrobljena ruka: Čeka ga hitna operacija, policiji rekao: "Ona me je gurnula!"

Blic 07.02.2024
Pevačica Nada Topčagić trenutno se nalazi na Tari sa suprugom Zlatkom Đorđevićem gde poslednje dane provode po bolnicama. Naime, pevačica je otkrila da je njen suprug zadobio ozbiljnu povredu ruke zbog čega ga čeka hitna operacija. - Toliko posla… »
Strašna nezgoda na Tari! Mužu Nade Topčagić zdrobljen zglob ruke! Zlatko rekao policiji: Ona me je gurnula!

Strašna nezgoda na Tari! Mužu Nade Topčagić zdrobljen zglob ruke! Zlatko rekao policiji: Ona me je gurnula!

Kurir 07.02.2024
Pevačica Nada Topčagić trenutno boravi na Tari sa suprugom Zlatkom Đorđevićem, međutim, umesto da uživaju u lepim februarskim danima, vreme provode po bolnicama. Nada je otkrila da ima jako puno posla oko kuće, ali i oko supruga koji je zadobio… »

Vesti dana »