Povezane vesti

"Prvu operaciju sam uradila kad sam imala 16 godina" Ema Radujko je prozivala, ona otkrila šta je sve radila na sebi!

"Prvu operaciju sam uradila kad sam imala 16 godina" Ema Radujko je prozivala, ona otkrila šta je sve radila na sebi!

Mondo 07.02.2024
Pevačica Teodora Džehverović progovorila o plastičnim operacijama. Pevačica Teodora Džehverović progovorila o plastičnim operacijama Pevačica Teodora Džehverović nedavno se našla na meti prozivki mlađe koleginice Eme Radujko, koja je… »
Džehva prvu estetsku korekciju uradila sa 16 godina! Isplivalo sve što je radila na sebi a evo šta ona kaže na to

Džehva prvu estetsku korekciju uradila sa 16 godina! Isplivalo sve što je radila na sebi a evo šta ona kaže na to

Kurir 07.02.2024
Teodora Džehverović važi za jednu od naših najtarktivnijih pevačica koja nikada nije krila šta je sve korigovala na sebi. Pored grudi koje je uradila pre nekoliko godina, malo ko zna da je jednu estetsku operaciju imala mnogo pre nego što je… »
"Operisala nos i zadnjicu i vadila rebra" Karleuša o plastičnim operacijama - ovo na slici je 100 odsto prirodno!

"Operisala nos i zadnjicu i vadila rebra" Karleuša o plastičnim operacijama - ovo na slici je 100 odsto prirodno!

Mondo 07.02.2024
Pevačica Jelena Karleuša otkrila koje je sve estetske intervencije imala na licu i telu. Pevačica Jelena Karleuša otkrila koje je sve estetske intervencije imala na licu i telu Pevačica Jelena Karleuša važi za jednu od najzgodnijih pevačica na… »
Konačno istina o operacijama Jelene karleuše: "Mnogi misle da sam sva od plastike, ali..."

Konačno istina o operacijama Jelene karleuše: "Mnogi misle da sam sva od plastike, ali..."

Kurir 07.02.2024
Pevačica Jelena Karleuša važi za jednu od najzgodnijih pevačica na domaćoj estradi, a malo ko zna da je tek ponešto hirurški sredila na sebi, iako deluje kao da je mnogo što šta operisala. Naime, kako je svojevremeno pričala, ona je stavila… »

Vesti dana »