Povezane vesti

Počelo suđenje bivšem načelniku novosadske policije Slobodanu Malešiću

Počelo suđenje bivšem načelniku novosadske policije Slobodanu Malešiću

Moj Novi Sad 07.02.2024
"Jezički sam razumeo optužnicu, ali nisam razumeo ništa od onoga što mi se stavlja na teret i negiram krivicu", rekao je Slobodan Malešić, bivši nasčelnik novosadske policije protiv koga je u sredu, 7. februara, počelo suđenje pod optužbom da… »
Bivši načelnik novosadske policije Malešić negirao krivicu

Bivši načelnik novosadske policije Malešić negirao krivicu

Telegraf 07.02.2024
Pored kazne zatvora, on je i novčano kažnjen sa tri miliona dinara. U Specijalnom sudu u Beogradu danas je, na početku suđenja, nekadašnji načelnik novosadske policije, general Slobodan Malešić negirao krivicu povodom optužbi za udruživanje radi… »
Bivši načelnik novosadske policije: Optužnicu razumem samo jezički, nisam izvršio nijedno krivično delo!

Bivši načelnik novosadske policije: Optužnicu razumem samo jezički, nisam izvršio nijedno krivično delo!

Kurir 07.02.2024
Slobodan Malešić, bivši načelnik novosadske policije izjavio je danas na početku suđenja pred Specijalnim sudom u Beogradu da nije kriv ni po jednoj tački optužnice kojom su mu na tetet stavljeni trgovina uticajem i zloupotreba službenog… »
Počinje suđenje bivšem načelniku novosadske policije, tereti se za više krivičnih dela

Počinje suđenje bivšem načelniku novosadske policije, tereti se za više krivičnih dela

Luftika 07.02.2024
U Specijalnom sudu u Beogradu danas bi trebalo da počne suđenje načelniku novosadske policije generalu Slobodanu Malešiću. On se tereti za udruživanje radi vršenja krivičnih dela, tri krivična dela trgovine uticajem i zloupotrebu službenog… »

Vesti dana »