Povezane vesti

Ema Radujko odgovorila Teodori Džehverović: “Ne mislim da me je ona progurala, sad sam u obavezama”

Ema Radujko odgovorila Teodori Džehverović: “Ne mislim da me je ona progurala, sad sam u obavezama”

Vesti online 07.02.2024
“Hladni rat” između pevačice Teodore Džehverović i njene mlađe koleginice Eme Radujko započeo je nakon indirektnih prozivki u jednom podkastu. I nakon što joj je Teodora žestoko odgovorila i navela da ju je u početku kopirala i bila njen fan… »
"Ona me nije progurala, ja sam već bila jako aktuelna" Ema uzvraća udarac Teodori! Nakon prozivki starije koleginica mlađa…

"Ona me nije progurala, ja sam već bila jako aktuelna" Ema uzvraća udarac Teodori! Nakon prozivki starije koleginica mlađa…

Kurir 07.02.2024
"Hladni rat" između pevačice Teodore Džehverović i njene mlađe koleginice Eme Radujko započeo je nakon indirektnih prozivki u jednom podkastu. I nakon što joj je Teodora žestoko odgovorila i navela da ju je u početku kopirala i bila njen fan, Ema… »
Ema Radujko: Teodora me nije pogurala na početku karijere

Ema Radujko: Teodora me nije pogurala na početku karijere

Blic 07.02.2024
Mlada muzička zvezda Ema Radujko je gostovala na radiju S3 i tom prilikom se dotakla gorućih natpisa u medijima - da li kopira Teodoru Džehverović. S obzirom na to da ju je šira publika upoznala tek nakon što je gostovala u spotu Teodore… »

Vesti dana »