Povezane vesti
Prvo oglašavanje kralja čarlsa! Nakon saznanja da boluje od raka obratio se javnosti: Žao mi je!
Mondo 08.02.2024
Kralj Čarls se prvi put oglasio nakon što je javnosti saopšteno da mu je dijagnostifikovan oblik raka. Kralj Čarls se prvi put oglasio nakon što je javnosti saopšteno da mu je dijagnostifikovan oblik raka. U javnost je nedavno isplivala prva fotografija… »
"Mogu samo da kažem koliko mi je žao..." Prva izjava kralja Čarlsa nakon što je otkriveno da ima rak: Obratio se javnosti
Kurir 08.02.2024
Kralj Čarls (75) dao je svoju prvu javnu izjavu nakon što mu je pre nekoliko dana dijagnostikovan oblik raka. Obratio se javnosti povodom obeležavanja 50 godina nezavisnosti države Grenade, prenosi The Sun. Kralj im je poslao "čestitke i tople i dobre… »
Vesti dana »

Sneg stiže u Srbiju Temperature blizu nule, prognoza do kraja oktobra je da se naježiš
Alo pre 59 minutajoš 27 povezanih

Novi Sad: Žandarmerija otela telefon novinaru Bete, grubo postupa prema građanima
Beta pre 59 minutajoš 29 povezanih

Još jedan korak do titule: Krunić i Danilina u finalu u dublu na turniru u Vuhanu
Kurir pre 4 minutajoš 27 povezanih

Novak čestitao Vešerou: Bio je bolji protivnik, uradio je neverovatnu stvar i kao kvalifikant stigao do finala
Euronews pre 1 satjoš 72 povezane