Povezane vesti

Čovek mi je na ulici dobacio "sram te bilo": Raša Bukvić: Ljudi ne shvataju da sam ja pozvan da tumačim lik mučitelja

Čovek mi je na ulici dobacio "sram te bilo": Raša Bukvić: Ljudi ne shvataju da sam ja pozvan da tumačim lik mučitelja

Blic 08.02.2024
Na tribini koja je ispirisana drugom sezonom serije “Azbuka našeg života” Jelene Bajić Jočić, održana je panel diskusija pod nazivom “Psihičko zlostavljanje u partnerskim odnosima”. U prepunoj sali konferencijskog centra MTS Dvorane, autori… »
Strah, sramota i ćutanje najveći saveznici svakog zlostavljača: Diskusija o psihičkom zlostavljanju u partnerskim odnosima

Strah, sramota i ćutanje najveći saveznici svakog zlostavljača: Diskusija o psihičkom zlostavljanju u partnerskim odnosima

Kurir 08.02.2024
U prepunoj sali Konferencijskog centra beogradske Mts dvorane sinoć je održana panel diskusija pod nazivom “Psihičko zlostavljanje u partnerskim odnosima”. Na tribini inspirisanoj drugom sezonom serije "Azbuka našeg života", realizovanoj u… »
Održana diskusija o zlostavljanju u partnerskim odnosima: Govorili glumci iz serije "Azbuka našeg života"

Održana diskusija o zlostavljanju u partnerskim odnosima: Govorili glumci iz serije "Azbuka našeg života"

Telegraf 08.02.2024
Strah, sramota i ćutanje najveći saveznici svakog zlostavljača. U sredu, 7. februara, u prepunoj sali Konferencijskog centra beogradske mts Dvorane, održana je panel diskusija pod nazivom “Psihičko zlostavljanje u partnerskim odnosima”. Na… »

Vesti dana »