Povezane vesti

„Snimak je isečen, dogovorili smo se da snimimo skeč, sve je bila gluma“: Bokser Miljan Hofman izneo odbranu, negirao…

„Snimak je isečen, dogovorili smo se da snimimo skeč, sve je bila gluma“: Bokser Miljan Hofman izneo odbranu, negirao…

Nova 08.02.2024
Miljan Vidović Hofman, koji se tereti za krivično delo zlostavljanje i mučenje, na današnjem suđenju u Osnovnom sudu u Rumi izneo je svoju odbranu pred sudskim većem i izjasnio se da nije kriv, saznaje Nova.rs. Prema našim saznanjima, Miljan… »
"Snimali smo skeč, sve je bila šala": Počelo suđenje Miljanu Hofmanu zbog šamaranja konobara, tvrdi da je sve bila gluma?!

"Snimali smo skeč, sve je bila šala": Počelo suđenje Miljanu Hofmanu zbog šamaranja konobara, tvrdi da je sve bila gluma?!

Blic 08.02.2024
U Osnovnom sudu u Rumi danas je počelo suđenje Miljanu Vidoviću Hofmanu zbog sumnje da je počinio krivično delo zlostavljanje i mučenje što je osumnjičeni opovrgao i u svojoj odbrani rekao da nije kriv. Miljanu Vidoviću Hofmanu se sudi zbog… »
"Ja sam već 4 meseca u zatvoru zbog šale i skeča!" Bokser Miljan Vidović Hofman izneo odbranu u sudu, evo kako se branio!

"Ja sam već 4 meseca u zatvoru zbog šale i skeča!" Bokser Miljan Vidović Hofman izneo odbranu u sudu, evo kako se branio!

Kurir 08.02.2024
Miljan Vidović, poznatiji kao Hofman, kome je danas u Osnovnom sudu u Rumi počelo suđenje za krivično delo zlostavljanje i mučenje, izneo je svoju odbranu pred sudskim većem i izjasnio se da nije kriv. Vidović je u sud doveden maricom iz pritvora u… »
Počelo suđenje JEDNOM OD BRAĆE HOFMAN: Miljan Vidović na optuženičkoj klupi u Rumi! Novinarka Kurira ispred Osnovnog suda

Počelo suđenje JEDNOM OD BRAĆE HOFMAN: Miljan Vidović na optuženičkoj klupi u Rumi! Novinarka Kurira ispred Osnovnog suda

Kurir 08.02.2024
Suđenje Miljanu Vidoviću, poznatijem kao Hofman, koji je 10. novembra prošle godine uhapšen u jednom restoranu u poznatom beogradskom tržnom centru, počelo je danas. On će se naći pred Osnovnim sudom u Rumi a naša novinarka Aleksandra Dražić… »
Miljan Hofman pred sudom: Nasilni brat optužen za nasilničko ponašanje, u sud stigao u policijskoj marici

Miljan Hofman pred sudom: Nasilni brat optužen za nasilničko ponašanje, u sud stigao u policijskoj marici

Blic 08.02.2024
U Osnovnom sudu u Rumi održaće se suđenje Miljanu Hofmanu Vidoviću za krivično delo - nasilničko ponašanje, zlostavljanje i mučenje. U Sud su prvo stigli advokati osumnjičenog, a onda i on u policijskoj marici. Na društvenim mrežama kružilo je… »

Vesti dana »