Povezane vesti

Varala muža sa zverkom! Ispričao detalje afere s našom poznatom pevačicom - Ima top grudi, u javnosti me izgrli

Varala muža sa zverkom! Ispričao detalje afere s našom poznatom pevačicom - Ima top grudi, u javnosti me izgrli

Mondo 08.02.2024
Aleksandar Bogunović Zverka jednom prilikom je otkrio detalje afere s našom udatom pevačicom. Aleksandar Bogunović Zverka jednom prilikom je otkrio detalje afere s našom udatom pevačicom. Bivši rijaliti učesnik i nekadašnji robijaš Aleksandar… »
Poznata pevačica varala muža s bivšim zadrugarom! Razvezao jezik i otkrio detalje: Kada mi je rekla da je udata, šokirao…

Poznata pevačica varala muža s bivšim zadrugarom! Razvezao jezik i otkrio detalje: Kada mi je rekla da je udata, šokirao…

Kurir 08.02.2024
Bivši učesnik "Zadruge" Aleksandar Bogunović Zverka jednom prilikom je izneo skandalozne detalje u javnost, da je poznata pevačica varala supruga upravo sa njim. - Bila je to '05, ja u nekom haosu, sluđen od svega što se tad dešavalo. Porodični… »
Poznata pevačica varala muža sa rijaliti učesnikom, izneo šok detalje: "Kada mi je rekla da ima dete šokirao sam se"

Poznata pevačica varala muža sa rijaliti učesnikom, izneo šok detalje: "Kada mi je rekla da ima dete šokirao sam se"

Blic 08.02.2024
Bivši učesnik "Zadruge", Aleksandar Bogunović Zverka jednom prilikom je izneo skandalozne detalje u javnost, da je poznata pevačica varala supruga upravo sa njim. - Bila je to '05, ja u nekom haosu, sluđen od svega što se tad dešavalo. Porodični… »

Vesti dana »