Povezane vesti
Vlada Srbije donela uredbu o podsticaju ruralnog turizma
Biznis.rs 08.02.2024
bespovratno dodeljuje 150 miliona dinara. Vlada Srbije usvojila je u četvrtak Uredbu o uslovima, načinu dodele i korišćenja sredstava podsticaja za razvoj i unapređenje ruralnog turizma kojom se po prvi put za ovu namenu bespovratno dodeljuje 150 miliona… »
Za razvoj ruralnog turizma bespovratna sredstva u iznosu od 150 miliona dinara
Euronews 08.02.2024
Vlada Srbije usvojila je Uredbu o uslovima, načinu dodele i korišćenja sredstava podsticaja za razvoj i unapređenje ruralnog turizma, kojom se prvi put za ovu namenu bespovratno dodeljuje 150 miliona dinara. Pravo na dodelu sredstava imaju seoska… »
Država daje pare za razvoj ovog biznisa: Uslov je da živite na selu, a maksimalno možete dobiti i do 3 miliona dinara
U centar 08.02.2024
Vlada Republike Srbije usvojila je danas Uredbu o uslovima, načinu dodele i korišćenja sredstava podsticaja za razvoj i unapređenje ruralnog turizma kojom se prvi put za ovu namenu bespovratno dodeljuje 150 miliona dinara. Pravo na dodelu sredstava imaju… »
Vesti dana »
Oglasilo se Ministarstvo spoljnih poslova Srbije nakon dočeka uz Tompsona u Zagrebu: "Sve učestalije isticanje simbola iz Drugog svetskog rata u Hrvatskoj"
Blic pre 39 minutajoš 1 povezana
Ujedinjeni protiv fašizma: Zagreb nije i neće biti kulisa za normalizaciju ustaštva
Danas pre 2 satajoš 1 povezana
Tramp preti tužbom komičaru Trevoru Noi zbog šale o Epstinu na dodeli Gremija
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
Skandal u Zagrebu: Uprkos zabrani gradskih vlasti Tompson pevao na dočeku rukometaša (VIDEO)
Danas pre 2 satajoš 2 povezane
Nenadić o spornoj fotografiji: Bila je reč o privatnom slavlju (VIDEO)
Danas pre 3 satajoš 2 povezane



