Povezane vesti
Bukti sukob hrvatskog predsednika i premijera: Milanović kaže da Plenković sistemski laže javnost o Turudiću
Nova 08.02.2024
U Hrvatskoj je i danas nastavljen verbalni sukob predsednika Zorana Milanovića i premijera Andreja Plenkovića zbog izbora sudije Ivana Turudića za glavnog državnog tužioca.I dok Milanović koji dolazi iz opozicione Socijaldemokratske partije (SDP) i dalje… »
Zoran Milanović o novom državnom tužiocu: Ko god da je glasao za njega ne voli Hrvatsku
Danas 07.02.2024
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović oštro je kritikovao danas izabranog glavnog državnog tužioca Ivana Turudića, kao i premijera Andreja Plenkovića koji ga je predložio za tu funkciju. Poslanike koji su glasali za izbor Turudića, Milanović je nazvao… »
Vesti dana »
Ponoš: Vučić prema Mađaru kao prema Piculi, to nije dobro za dobrosusedske odnose
Beta pre 1 satjoš 26 povezanih
Ko besni, a ko je odahnuo? Ovo su pobednici i gubitnici izbora u Mađarskoj: Sa jedne strane Putin i Tramp, sa druge EU
Blic pre 2 satajoš 41 povezana
Od crvenog kartona do gola za pobedu, Espi prošao put od tragičara do heroja Levantea, Hetafeu malo dva odbranjena penala "Branda" Sorije
Sportske.net pre 1 satjoš 58 povezanih
Nepregledne kolone na ulazu za Beograd: Vozilima se ne vidi kraj, a tek sledi pakao: Na ovim deonicama se očekuju neviđene gužve
Blic pre 9 satijoš 23 povezane
Počela pomorska blokada Irana, Teheran zapretio udarom na luke u Persijskom zalivu
Nedeljnik pre 24 satajoš 123 povezane


