Povezane vesti

Haos pred arenom za vreme partizanove utakmice! Hitno stigli vatrogasci, dim kulja!

Haos pred arenom za vreme partizanove utakmice! Hitno stigli vatrogasci, dim kulja!

Mondo 08.02.2024
Ispred Beogradske arene izbio je požar. Ispred Beogradske arene izbio je požar. Ispred Beogradske arene izbio je požar, a kako se navodi na Instagram stranici "moj_beo_grad", gori automobil na parkingu ispred objekta. Na teren su stigle i vatrogasne… »
Zapalio se automobil ispred Arene: Vatrogasci na licu mesta VIDEO

Zapalio se automobil ispred Arene: Vatrogasci na licu mesta VIDEO

Nova 08.02.2024
Automobil marke "škoda" zapalio se ispred Arene u Beogradu. A post shared by MOJ – BEOGRAD (@moj_beo_grad_) Pednji deo automobila je potpuno izgoreo, vidi se na snimcima objavljenim na društvenim mrežama. A post shared by Sport Klub (@sport.klub)… »
Zapalio se auto na parkingu arene: Opasnost da se požar proširi na ostala vozila sprečena brzom intervencijom vatrogasaca…

Zapalio se auto na parkingu arene: Opasnost da se požar proširi na ostala vozila sprečena brzom intervencijom vatrogasaca…

Kurir 08.02.2024
Automobil "fijat stilo" izgoreo je večeras na parkingu "Beogradske arene". Kako se vidi na fotografijama Kurira planuo je motorni deo. Kada se auto zapalio, pretilo je da se požar proširi na ostala parkirana vozila. Srećom, brzom intervencijom… »
Ispred Arene gori automobil: Pored njega parkirano još vozila

Ispred Arene gori automobil: Pored njega parkirano još vozila

Telegraf 08.02.2024
Za sada nije poznato zbog pod kojim okolnostima je automobil izgoreo. Ispred Arene u Beogradu zapalio se automobil marke "škoda". Za sada nije poznato zbog pod kojim okolnostima je automobil izgoreo. Prednji deo automobila je potpuno izgoreo, a pored… »

Vesti dana »