Povezane vesti

"Gledao sam je kako živa gori" Svedok požara kod Gadžinog Hana opisao stravičan prizor, žena zadobila teške opekotine

"Gledao sam je kako živa gori" Svedok požara kod Gadžinog Hana opisao stravičan prizor, žena zadobila teške opekotine

Mondo 08.02.2024
U selu Čagrovac kod Gadžinog Hana izbio je požar u kom je jedna žena zadobila opekotine po celom telu. U selu Čagrovac kod Gadžinog Hana izbio je požar u kom je jedna žena zadobila opekotine po celom telu. Jutros je oko 8:30 časova u selu… »
„Gledao sam tetku kako živa gori“: Potresno svedočenje očevica požara u Gadžinom Hanu FOTO, VIDEO

„Gledao sam tetku kako živa gori“: Potresno svedočenje očevica požara u Gadžinom Hanu FOTO, VIDEO

Nova 08.02.2024
Lekari niškog Univerzitetskog kliničkog centra bore se za život Gordane Živković (80) iz Čagrovca koja je teško povređena u jutrošnjem požaru u ovom gadžinhanskom selu. Vatra je zahvatila njenu kuću oko 8.30 sati a sve ukazuje da je požar… »
Potresno svedočenje očevica požara u Gadžinom Hanu: "Gledao sam tetku kako živa gori"

Potresno svedočenje očevica požara u Gadžinom Hanu: "Gledao sam tetku kako živa gori"

Telegraf 08.02.2024
Pretpostavlja da je za požar kriv "smederevac" jer, kako kaže, nije bilo nijednog drugog izvora koji bi mogao da dovede do takve vatrene stihije. Lekari niškog Univerzitetskog kliničkog centra bore se za život Gordane Živković (80) iz Čagrovca… »

Vesti dana »