Povezane vesti

Istraga otkrila da je Bajden pogrešno rukovao poverljivim podacima, predsednik SAD: Pamćenje mi je dobro

Istraga otkrila da je Bajden pogrešno rukovao poverljivim podacima, predsednik SAD: Pamćenje mi je dobro

Telegraf 09.02.2024
U izveštaju posebnog tužioca, koji je s 81-godišnjim američkim predsednikom pričao više od pet sati u sklopu istrage, navodi se da se Bajden nije sećao kada je bio potpredsednik (od 2009. do 2017.) ni kad mu je umro sin Bo (2015.). Američki… »
Bijela kuća navodi da je izvještaj posebnog tužioca o Bidenu netačan

Bijela kuća navodi da je izvještaj posebnog tužioca o Bidenu netačan

Slobodna Evropa 09.02.2024
Bijela kuća je u petak oštro kritikovala izvještaj posebnog tužioca ministarstva pravde koji je prosudio da američki predsjednik Joe Biden pati od gubitaka pamćenja, rekavši da uključuje netačne, neopravdane i neprimjerene kritike. Ian Sams… »
Bajden vikao na saradnike, eksplozivni izveštaj o lideru SAD: "Šta ih se tiče moj mrtvi sin" Specijalni istražitelj otkrio…

Bajden vikao na saradnike, eksplozivni izveštaj o lideru SAD: "Šta ih se tiče moj mrtvi sin" Specijalni istražitelj otkrio…

Kurir 09.02.2024
Specijalni istražitelj Robert K. Hur objavio je konačni izveštaj o 15-mesečnoj istrazi o postupanju predsednika Džoa Bajdena sa poverljivim dokumentima pronađenim u njegovom domu u Delaveru. Iako je specijalni tužilac zaključio da nema osnova za… »
Istraga otkrila da je Bajden pogrešno rukovao poverljivim podacima, predsednik SAD: Pamćenje mi je dobro

Istraga otkrila da je Bajden pogrešno rukovao poverljivim podacima, predsednik SAD: Pamćenje mi je dobro

Nova 09.02.2024
Američki predsednik Džo Bajden ljutito je kritikovao istragu koja je otkrila da je pogrešno rukovao strogo poverljivim podacima i rekao da se mučio da se priseti ključnih životnih događaja. „Pamćenje mi je dobro, nemam problema s njim“, rekao… »
Biden ljutito brani svoje pamćenje: ‘Kako se, do vraga, usuđuje’

Biden ljutito brani svoje pamćenje: ‘Kako se, do vraga, usuđuje’

Al Jazeera 09.02.2024
Američki predsjednik kaže da mu je pamćenje ‘dobro’ nakon izvještaja specijalnog tužioca u kojem se navodi da se nije mogao sjetiti godine kada mu je sin umro. Predsjednik Sjedinjenih Američkih Država Joe Biden branio je svoje pamćenje nakon… »
Amerika i politika: „Sa mojim pamćenjem je sve u redu", ljutito odgovara Bajden tužiocu

Amerika i politika: „Sa mojim pamćenjem je sve u redu", ljutito odgovara Bajden tužiocu

BBC News 09.02.2024
Bajden se brecnuo na pitanja novinara, a onda pomešao predsednike Meksika i Egipta u odgovoru o ratu na Bliskom istoku. Američki predsednik Džozef Bajden ljutito je kritikovao istragu koja je otkrila da je pogrešno rukovao strogo poverljivim dosijeima… »
Biden pokazuje zabrinjavajuće znakove: Ne sjeća se kada mu je umro sin

Biden pokazuje zabrinjavajuće znakove: Ne sjeća se kada mu je umro sin

SEEbiz 09.02.2024
WASHINGTON - Američki predsjednik Joe Biden ljutito je kritizirao istragu koja je otkrila da je pogrešno rukovao strogo povjerljivim podacima i da se mučio prisjetiti se ključnih životnih događaja. “Pamćenje mi je dobro, nemam problema s njim”… »
Amerika i politika: „Sa mojim pamćenjem je sve u redu“, ljutito odgovara Bajden tužiocu

Amerika i politika: „Sa mojim pamćenjem je sve u redu“, ljutito odgovara Bajden tužiocu

Danas 09.02.2024
Američki predsednik Džozef Bajden ljutito je kritikovao istragu koja je otkrila da je pogrešno rukovao strogo poverljivim dosijeima i da je imao problem da se seti ključnih životnih događaja. „Moje pamćenje je sasvim u redu“, rekao je… »
Amerika i politika: „Sa mojim pamćenjem je sve u redu", ljutito odgovara Bajden tužiocu

Amerika i politika: „Sa mojim pamćenjem je sve u redu", ljutito odgovara Bajden tužiocu

Radio 021 09.02.2024
Bajden se brecnuo na pitanja novinara, a onda pomešao predsednike Meksika i Egipta u odgovoru o ratu na Bliskom istoku. Reuters Američki predsednik Džozef Bajden ljutito je kritikovao istragu koja je otkrila da je pogrešno rukovao strogo poverljivim… »
Nema optužnice protiv Bajdena: "Čini se da predsednik SAD ima loše pamćenje, zaboravlja i značajne datume"

Nema optužnice protiv Bajdena: "Čini se da predsednik SAD ima loše pamćenje, zaboravlja i značajne datume"

Blic 09.02.2024
Predsednik SAD Džozef Bajden je "namerno" zadržao i obelodanio visoko poverljive materijale kada je bio privatno lice, uključujući dokumente o vojnoj i spoljnoj politici u Avganistanu i drugim osjetljivim pitanjima nacionalne bezbednosti, navodi se u… »

Vesti dana »