Povezane vesti

Bela kuća oštro kritikovala izveštaj u kom se navodi da Bajden pati od gubitka pamćenja

Bela kuća oštro kritikovala izveštaj u kom se navodi da Bajden pati od gubitka pamćenja

Euronews 09.02.2024
Bela kuća je danas je oštro kritikovala izveštaj posebnog tužioca Ministarstva pravde, koji je naveo da američki predsednik Džo Bajden pati od gubitaka pamćenja, i tvrdi da su u njemu netačne, neopravdane i neprimerene kritike. Portparol… »
„Bajden je star čovek s lošim pamćenjem“: Bela kuća kritikovala izveštaj tužioca

„Bajden je star čovek s lošim pamćenjem“: Bela kuća kritikovala izveštaj tužioca

N1 Info 09.02.2024
Bela kuća je kritikovala izveštaj specijalnog tužioca u kojem se pominje loše pamćenje američkog predsednika Džozefa Bajdena, oceniviši da je "neprimeren i politički motivisan". Potpredsednica Kamala Haris osudila je „političke motive“… »
Novi Bajdenov lapsus: Treći put pomešao predsednike, zaboravio podatke iz svog života

Novi Bajdenov lapsus: Treći put pomešao predsednike, zaboravio podatke iz svog života

N1 Info 09.02.2024
Predsednik SAD Džo Bajden juče se iznenada obratio novinarima u Beloj kući, održavši jednu od najproblematičnijih konferencija za štampu do sada. Bajden je reagovao na izveštaj specijalnog tužioca, pozdravljajući njegov zaključak da protiv… »
"Možda jesam star, ali sam najkvalifikovaniji kandidat": Dok se pravdao da ima dobro pamćenje, Bajden napravio novi gaf

"Možda jesam star, ali sam najkvalifikovaniji kandidat": Dok se pravdao da ima dobro pamćenje, Bajden napravio novi gaf

Euronews 09.02.2024
Američki predsednik Džo Bajden ljutito je odgovorio na istragu kojom je utvrđeno da je pogrešno rukovao strogo poverljivim dosijevima i da je imao problem da se seti ključnih životnih događaja. "Moje pamćenje je dobro", rekao je na brifingu za… »
(VIDEO) Bajden pogrešno nazvao egipatskog lidera El-Sisija „predsednikom Meksika“: Treći gaf predsednika SAD ove nedelje

(VIDEO) Bajden pogrešno nazvao egipatskog lidera El-Sisija „predsednikom Meksika“: Treći gaf predsednika SAD ove nedelje

Danas 09.02.2024
Predsednik SAD Džozef Bajden je u četvrtak zamenio lidere Meksika i Egipta tokom konferencije za novinare na kojoj je snažno opovrgao izveštaj specijalnog tužioca koji je izneo oštru procenu njegovog pamćenja i sposobnosti pamćenja, piše The… »
Bajden zadovoljan što neće biti optužen, kritikuje tužioca zbog tvrdnji o pamćenju

Bajden zadovoljan što neće biti optužen, kritikuje tužioca zbog tvrdnji o pamćenju

Politika 09.02.2024
Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je da je zadovoljan zbog toga što je specijalni tužilac Robert Hur doneo zaključak da protiv njega ne treba podnositi optužnicu u slučaju neadekvatnog rukovanja poverljivim dokumentima kada je 2017… »
"Moje pamćenje je dobro": Bajden zadovoljan što neće biti optužen zbog zadržavanja poverljivih dokumenata, tužilac: "Ne…

"Moje pamćenje je dobro": Bajden zadovoljan što neće biti optužen zbog zadržavanja poverljivih dokumenata, tužilac: "Ne…

Blic 09.02.2024
Američki predsednik Džo Bajden izjavio je da je zadovoljan zbog toga što je specijalni tužilac Robert Hur doneo zaključak da protiv njega ne treba podnositi optužnicu u slučaju neadekvatnog rukovanja poverljivim dokumentima kada je 2017. napustio… »
Za Bajdena je to završen slučaj: Nakon odluke specijalnog tužioca u slučaju neadekvatnog rukovanja poverljivim dokumentima

Za Bajdena je to završen slučaj: Nakon odluke specijalnog tužioca u slučaju neadekvatnog rukovanja poverljivim dokumentima

Danas 09.02.2024
Predsednik SAD Džozef Bajden izjavio je da je zadovoljan zbog toga što je specijalni tužilac Robert Hur doneo zaključak da protiv njega ne treba podnositi optužnicu u slučaju neadekvatnog rukovanja poverljivim dokumentima kada je 2017. napustio… »
"Stariji sam čovek, ali znam šta radim":Bajden zadovoljan što neće biti optužen, kritike tužiocu zbog tvrdnji o pamćenju

"Stariji sam čovek, ali znam šta radim":Bajden zadovoljan što neće biti optužen, kritike tužiocu zbog tvrdnji o pamćenju

Euronews 09.02.2024
Američki predsednik Džo Bajden izjavio je da je zadovoljan zbog toga što je specijalni tužilac Robert Hur doneo zaključak da protiv njega ne treba podnositi optužnicu u slučaju neadekvatnog rukovanja poverljivim dokumentima kada je 2017. napustio… »
Bajden neće tražiti redakturu izveštaja o njegovom postupanju sa poverljivim dokumentima

Bajden neće tražiti redakturu izveštaja o njegovom postupanju sa poverljivim dokumentima

Danas 08.02.2024
Predsednik SAD Džozef Bajden neće tražiti nikakvu redakciju izveštaja specijalnog tužioca ministarstva pravde koji istražuje njegovo postupanje sa poverljivim državnim dokumentima, saopštila je danas Bela kuća, čime je otvoren put za njihovo… »

Vesti dana »