Povezane vesti
Đilas: Nemamo više šta da razgovaramo sa Vučićem
Nova 09.02.2024
Današnja izdanja dnevnih novina i aktuelnu političku situaciju u jutarnjem programu "Probudi se" komentarisao je Dragan Đilas, predsednik Stranke slobode i pravde. Govoreći o rezoluciji koju je doneo Evropski parlament o izborima u Srbiji Đilas kaže da… »
Đilas: U rezoluciji EP nema nijedne tačke koja je usmerena protiv Srbije
Beta 09.02.2024
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas rekao je danas da u rezoluciji Evropskog parlamenta (EP) nema nijedne tačke koja je usmerena protiv Srbije, već samo protiv "pokradenih" izbora održanih u decembru prošle godine. On je za televiziju… »
Đilas: U rezoluciji EP nema nijedne tačke koja je usmerena protiv Srbije
N1 Info 09.02.2024
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas rekao je da u rezoluciji Evropskog parlamenta nema nijedne tačke koja je usmerena protiv Srbije, već samo protiv "pokradenih" izbora održanih u decembru prošle godine. On je za televiziju Nova kazao da je… »
Vesti dana »
Poslanici nakon pauze nastavili raspravu o amandmanima na pravosudne zakone
Beta pre 14 minutajoš 30 povezanih
Paunović: Nema elemenata za istragu o navodnoj simulaciji upotrebe zvučnog topa
Beta pre 3 satajoš 12 povezanih
Radić kaže da je pozvan u Vojnu policiju radi veštačenja računara oduzetih tokom pretresa
Insajder pre 4 satijoš 25 povezanih
Košarkaška reprezentacija Srbije sa novim kapitenom: Jokiću traka od Alimpijevića
Dnevnik pre 1 satjoš 51 povezana




