Povezane vesti

Bastijane, šta će ti Ana reći? Švajnštajger bio u Areni, pa povukao neobičan potez posle pobede Bajerna protiv Partizana!

Bastijane, šta će ti Ana reći? Švajnštajger bio u Areni, pa povukao neobičan potez posle pobede Bajerna protiv Partizana!

Kurir 09.02.2024
Košarkaši Bajerna iz Minhena iznenadili su domaći Partizan u Areni trojkom Silvana Franciska čime su ostali u trci za plasman u plej-in. Samom duelu prisustvovao je i bivši fudbaler minhenskog kluba i reprezentativac Nemačke Bastijan Švajnštajger… »
I Bastijan slavio pobedu Bajerna u Beogradu! Isplivale fotke nakon poraza Partizana!

I Bastijan slavio pobedu Bajerna u Beogradu! Isplivale fotke nakon poraza Partizana!

Mondo 09.02.2024
Nekadašnji nemački fudbaler, a sadašnji "srpski zet" Bastijan Švajnštajger slavio pobedu omiljenog kluba. Nekadašnji nemački fudbaler, a sadašnji "srpski zet" Bastijan Švajnštajger slavio pobedu omiljenog kluba. Košarkaši Partizana poraženi… »
Naneli me namerno udario laktom u glavu! Lučića pitali o haosu sa košarkašem Partizana: Nisam mogao da pređem preko toga!

Naneli me namerno udario laktom u glavu! Lučića pitali o haosu sa košarkašem Partizana: Nisam mogao da pređem preko toga!

Kurir 09.02.2024
Košarkaš Bajerna, Vladimir Lučić, napustio je Beogradsku arenu veoma zadovoljan nakon pobede protiv Partizana. Nekadašnji kapiten crno-belih već osmu godinu igra za tim iz Minhena koji je u četvrtak uveče prvi put ostvario pobedu protiv Partizana… »
Lučić: "Naneli me namerno udario laktom u glavu, nisam mogao da pređem preko toga! A povratak u Partizan..."

Lučić: "Naneli me namerno udario laktom u glavu, nisam mogao da pređem preko toga! A povratak u Partizan..."

Telegraf 09.02.2024
Bivši kapiten crno-belih izneo utiske posle trijumfa u Areni. Košarkaš Bajerna iz Minhena i bivši kapiten Partizana Vladimir Lučić, rekao je posle meča da je ovo veoma važna pobeda za njegov tim u grotlu Arene, koja će im dodatno popraviti… »

Vesti dana »