Povezane vesti

"Rekli su mi da je nešto konzumirala i da nije dobro" Majka ispričala sve detalje iz noći kad je nestala

"Rekli su mi da je nešto konzumirala i da nije dobro" Majka ispričala sve detalje iz noći kad je nestala

Kurir 09.02.2024
Devojčica (15) iz Beograda, nestala je 7. februara na Crvenom krstu i od tada joj se gubi svaki trag. Neutešna majka navodi da je zabrinuta za svoju ćerku, te da se nikada ranije nije dešavalo da ode negde bez da joj se javi. Kako je ispričala njena… »
Nestala Lana (15) iz Beograda: Devojčici se izgubio trag sinoć, majka moli za pomoć

Nestala Lana (15) iz Beograda: Devojčici se izgubio trag sinoć, majka moli za pomoć

Blic 09.02.2024
Devojčica iz Beograda Lana M. (15) nestala je sinoć u Beogradu, objavljeno je na društvenim mrežama. Lana M. poslednji put, kako se navodi u objavi, viđena je na Crvenom krstu na Vračaru. AMBER ALERT SRBIJA | Lana M., 15 godina , nestala 7 |… »
"Rekli su mi da nije dobro i da dođem po nju, ali moje ćerke nigde nije bilo": Majka nestale Lane (15) iz Beograda moli za…

"Rekli su mi da nije dobro i da dođem po nju, ali moje ćerke nigde nije bilo": Majka nestale Lane (15) iz Beograda moli za…

Blic 09.02.2024
Lana M. (15), devojčica iz Beograda, nestala je 7. februara na Crvenom krstu i od tada joj se gubi svaki trag. Vera M., neutešna majka navodi za "Blic" da je zabrinuta za svoju ćerku, te da se nikada ranije nije dešavalo da ode negde bez da joj se… »
"Rekli su mi da nije dobro i da dođem po nju, ali moje ćerke nigde nije bilo": Majka nestale Lane (15) iz Beograda moli za…

"Rekli su mi da nije dobro i da dođem po nju, ali moje ćerke nigde nije bilo": Majka nestale Lane (15) iz Beograda moli za…

Blic 09.02.2024
Lana M. (15), devojčica iz Beograda, nestala je 7. februara na Crvenom krstu i od tada joj se gubi svaki trag. Vera M., neutešna majka navodi za "Blic" da je zabrinuta za svoju ćerku, te da se nikada ranije nije dešavalo da ode negde bez da joj se… »
Misterija nestanka mlade Lane iz Beograda: Treći dan porodica na nogama, brine ih jedna rečenica drugova

Misterija nestanka mlade Lane iz Beograda: Treći dan porodica na nogama, brine ih jedna rečenica drugova

Telegraf 09.02.2024
Kako smo saznali, Lana još nije pronađena, a njen nestanak prijavljen je zvanično juče. Treći dan porodica traga za Lanom Milošević (15) koja je nestala u sredu uveče u beogradskom naselju Crveni krst. Kada je nestala, devojčica je nosila crnu… »
„Zvali su me njeni drugovi i rekli da nije dobro i da dođem po nju, ali nje od tog trenutka nigde nema“: Majka nestale…

„Zvali su me njeni drugovi i rekli da nije dobro i da dođem po nju, ali nje od tog trenutka nigde nema“: Majka nestale…

Nova 09.02.2024
Lana Milošević (15), devojčica iz Beograda, nestala je 7. februara na Crvenom krstu i od tada joj se gubi svaki trag. Vera Milošević, neutešna majka navodi da je zabrinuta za svoju ćerku, te da se nikada ranije nije dešavalo da ode negde bez da… »

Vesti dana »

Holandija dominirala, a jedva pobedila!

Holandija dominirala, a jedva pobedila!

Sport klub pre 10 minutajoš 45 povezanih
Muslimani obilježavaju Kurban-bajram

Muslimani obilježavaju Kurban-bajram

Al Jazeera pre 7 satijoš 20 povezanih