Povezane vesti

Milojević: Voždovac ima izgrađen stil i filozofiju igre

Milojević: Voždovac ima izgrađen stil i filozofiju igre

Politika 09.02.2024
Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević izjavio je danas na konferenciji za medije pred meč sa Voždovcem, da sutrašnji protivnik njegovog tima ima izgrađen stil i filozofiju igre. Fudbaleri Crvene zvezde sutra od 16.30 časova dočekuju ekipu… »
Duljaj: Svi u Partizanu se radujemo nastavku prvenstva

Duljaj: Svi u Partizanu se radujemo nastavku prvenstva

Politika 09.02.2024
Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj izjavio je na konferenciji za medije pred utakmicu sa Javorom, da se svi u Partizanu raduju nastavku nacionalnog prvenstva. Fudbaleri „crno-beih” sutra od 14 časova gostuju ekipi Javora u utakmici 20. kola… »
Milojević pred Voždovac: ‘Neugodan rival koji najmanje leži Zvezdi!’ (video)

Milojević pred Voždovac: ‘Neugodan rival koji najmanje leži Zvezdi!’ (video)

Hot sport 09.02.2024
‘Nemamo pravo na kiks, moramo od prvog minuta da krenemo da igramo na maksimumu.’ Pred fudbalere Crvene zvezde sledi veliki izazov, a to je odbrana titule, ali za to prvo moraju da prestignu Partizan koji je prvi na tabeli. Prvi protivnik je Voždovac… »
Trener zvezde pričao o prelaznom roku: ‘Videćemo kako će se odvijati do kraja!’ (video)

Trener zvezde pričao o prelaznom roku: ‘Videćemo kako će se odvijati do kraja!’ (video)

Hot sport 09.02.2024
‘Za razliku od mog prvog mandata, Zvezda je porasla.’ Pred fudbalere Crvene zvezde sledi veliki izazov, a to je odbrana titule, ali za to prvo moraju da prestignu Partizan koji je prvi na tabeli. Prvi protivnik je Voždovac sa kojim će… »
Nek` bude u Kragujevcu kao na Čairu

Nek` bude u Kragujevcu kao na Čairu

Sportski žurnal 09.02.2024
Trener Nišlija Nikola Trajković priželjkuje pobedu i na „Čika Dači”. Stari-novi trener Radničkog Nikola Trajković zadovoljan je urađenim u Turskoj, kao i u prelaznom roku. Što budi nadu u nastavak prvenstva, posebno u premijernom gostovanju… »
Milojević: Nemamo pravo na kikseve i igrači to znaju (VIDEO)

Milojević: Nemamo pravo na kikseve i igrači to znaju (VIDEO)

Sport klub 09.02.2024
Zvezdina misija povratka na prvo mesto i odbrane titule počinje sutrašnojom utakmicom protiv Voždovca na Marakani (16.30), a da će se doći do pehara navijačima optimizam uliva i činjenica da je na klupi čovek koji zna kako se osvajaju trofeji… »
Milojević: Srećan sam što je Bukari još deo Zvezde

Milojević: Srećan sam što je Bukari još deo Zvezde

Sportski žurnal 09.02.2024
Zvezdin trener je takođe naglasio da klub živi i od prodaje igrača. Trener Crvene zvezde Vladan Milojević izjavio je na konferenciji za medije pred meč sa Voždovcem, da sutrašnji protivnik njegovog tima ima izgrađen stil i filozofiju igre… »
Zvezda više nema prava na kiks! Milojević hoće novu titulu: "Rasterećen sam, Mrkela i Marin rade odličan posao"

Zvezda više nema prava na kiks! Milojević hoće novu titulu: "Rasterećen sam, Mrkela i Marin rade odličan posao"

Mondo 09.02.2024
Vladan Milojević razgovarao je sa novinarima uoči meča sa Voždovcem. Vladan Milojević razgovarao je sa novinarima uoči meča sa Voždovcem. Crvena zvezda dočekuje Voždovac na "Marakani" u subotu (16.30) u prvom meču prolećnog dela sezone. U… »
''Pored partizana, najmanje nam leže!'' Milojević oprezan pred meč Crvene zvezde sa Voždovcem

''Pored partizana, najmanje nam leže!'' Milojević oprezan pred meč Crvene zvezde sa Voždovcem

Večernje novosti 09.02.2024
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević obratio se medijima pred meč sa Voždovcem u okviru 20. kola Superlige Srbije. FOTO: FK Crvena zvezda Crveno-beli dočekuju gradskog rivala u subotu od 16.30. - Dobro smo iskoristili vreme zajedno, pripreme su bile… »
Milojević pred povratnički debi: "Biće ovo teška borba do kraja, optimista sam!"

Milojević pred povratnički debi: "Biće ovo teška borba do kraja, optimista sam!"

Sportske.net 09.02.2024
Fubaleri Crvene zvezde u subotu 10. februara počinju prolećni deo sezone. Crveno-beli od 16.30 sati dočekuju Voždovac u meču 20. kola Super lige Srbije, a ovaj meč obeležiće povratak Vladana Milojevića na klupu šestostrukog uzastopnog prvaka… »
Crvena zvezda nema pravo na grešku! Od starta moramo biti "u fulu": Vladan Milojević nije skrivao karte pred duel s…

Crvena zvezda nema pravo na grešku! Od starta moramo biti "u fulu": Vladan Milojević nije skrivao karte pred duel s…

Kurir 09.02.2024
Fudbaleri Crvene zvezde sutra od 16.30 časova otvaraju prolećni deo sezone utakmicom na stadionu "Rajko Mitić" protiv Voždovca. Trener Vladan Milojević vratio se posle četiri godine na Marakanu, a iza ekipe su uspešno odrađene pripreme na Kipru. -… »
Duljaj: Ivanjičani su retki ljudi koji razmišljaju sportski

Duljaj: Ivanjičani su retki ljudi koji razmišljaju sportski

Sportski žurnal 09.02.2024
Trener crno-belih pred start prolećne sezone istakao da su svi u timu srećni što imaju priliku da se sportski bore za bodove. Trener Partizana Igor Duljaj izjavio je na konferenciji za medije pred utakmicu sa Javorom, da se svi u Partizanu raduju… »
Duljaj pred nastavak prvenstva: Igrači su odradili pripreme maksimalno

Duljaj pred nastavak prvenstva: Igrači su odradili pripreme maksimalno

Večernje novosti 09.02.2024
Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj izjavio je na konferenciji za medije, pred utakmicu sa Javorom, da se svi u crno-belom taboru raduju nastavku nacionalnog prvenstva. FOTO: M. Vukadinović Lider na tabeli Superlige Srbije u subotu od 14 časova… »
Trajković pred nastavak prvenstva: Promenili smo "krvnu sliku" svlačionice

Trajković pred nastavak prvenstva: Promenili smo "krvnu sliku" svlačionice

Večernje novosti 09.02.2024
Trener fudbalera Radničkog iz Niša Nikola Trajković izjavio je pred utakmicu sa kragujevačkim Radničkim da je svaka naredna utakmica u nacionalnom šampionatu presudna za njegov tim. FOTO: A. Ilić Niški Radnički u nedelju od 13 časova gostuje… »
Duljaj pred meč sa javorom: ‘To je jedini problem koji imam!’ (video)

Duljaj pred meč sa javorom: ‘To je jedini problem koji imam!’ (video)

Hot sport 09.02.2024
‘Srećan sam što smo u prilici da se ponovo sportski borimo za bodove.’ Vreme ja za nastavak Mozzart Bet Superlige Srbije, a fudbaleri Partizana sa vodećeg mesta na tabeli kreću u nimalo lak zadatak, a to je prekid dominacije Crvene zvezde. Prva… »
Duljaj: Imam samo jedan problem i brzo će biti rešen

Duljaj: Imam samo jedan problem i brzo će biti rešen

Sport klub 09.02.2024
Nema više uzmicanja – trka počinje. Partizan prolećnu vrpcu seče u subotu u Ivanjici, rešen da nastavi seriju pobeda iz jesenjeg dela. O konačnim ciljevima tek po koja reč od Igora Duljaja, u finalnom predprolećnom obraćanju, uz dozu opreza i… »
Igor Duljaj: "Muče me bonusi, Goh će teško početi, nema izjava o Ligi šampiona, tituli..."

Igor Duljaj: "Muče me bonusi, Goh će teško početi, nema izjava o Ligi šampiona, tituli..."

Sportske.net 09.02.2024
Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj najavio je na današnjoj konferenciji za medije sutrašnju utakmicu sa Javorom na otvaranju prolećnog dela šampionata. Partizan u nastavak šampionske trke ulazi kao jesenji prvak što im daje dosta samopouzdanja… »

Vesti dana »