Povezane vesti

Smrt u porodici ljube perućice: Pevač se oglasio na mrežama - "Ispunili smo ti najveću želju, nedostajaćeš"

Smrt u porodici ljube perućice: Pevač se oglasio na mrežama - "Ispunili smo ti najveću želju, nedostajaćeš"

Mondo 09.02.2024
Ljuba Perućica podelio je vest o smrti drage osobe. Ljuba Perućica podelio je vest o smrti drage osobe. Pevač Ljuba Perućica jedan je od onih javnih ličnosti koji sa svojim pratiocima dele brojne privatne trenutke, a sada se na društvenim mrežama… »
Dom Mikija Damjanovića zavijen u crno! Glumac neutešan ponavlja: Voleću te zauvek(FOTO)

Dom Mikija Damjanovića zavijen u crno! Glumac neutešan ponavlja: Voleću te zauvek(FOTO)

Story 09.02.2024
Tuga Mikija Damjanovića ogromna je i ne može se opisati rečima, iako je dramski umetnik to pokušao objavom na društvenim mrežama. On se, naime, danas oglasio na Instagramu s vešću koja je potresla sve koji godinama prate njegov rad, posećuju… »
Našem poznatom glumcu preminuo otac: Miki je roditelje i rodno mesto napustio zbog glume, a sada stigle tužne vesti

Našem poznatom glumcu preminuo otac: Miki je roditelje i rodno mesto napustio zbog glume, a sada stigle tužne vesti

Mondo 09.02.2024
Miki Damjanović se davnih dana iz rodnog sela, gde je živeo sa roditeljima preselio u Beograd, kako bi izgradio svoju glumačku karijeru. Miki Damjanović se davnih dana iz rodnog sela, gde je živeo sa roditeljima preselio u Beograd, kako bi izgradio… »
"Ceo moj život si bila tu, nedostajaćeš zauvek": Tuga u domu Ljube Perućice, pevač se potresnim rečima oprostio od…

"Ceo moj život si bila tu, nedostajaćeš zauvek": Tuga u domu Ljube Perućice, pevač se potresnim rečima oprostio od…

Blic 09.02.2024
Pevač Ljuba Perućica nedavno je istakao kako mu je 2024. godina počela u znaku sreće, ljubavi i smeha. Iako je svoje fanove navikao na deljenje isključivo srećnih stvari, Ljuba se sada oglasio ne tako lepim povodom. Naime, jedan događaj narušio je… »
Smrt u porodici ljube perućice: Tužnom porukom se oprostio od osobe koja je ceo život provela s njim: Trebali smo...

Smrt u porodici ljube perućice: Tužnom porukom se oprostio od osobe koja je ceo život provela s njim: Trebali smo...

Kurir 09.02.2024
Ljuba Perućica oprostio se od bliskog člana porodice, na društvenim mrežama. Perućica je na Instagramu objavio sliku, verovatno bake, i oprostio se od nje: - Mirče moje. Ceo moj život si bila tu, sve smo zajedno prolazili! Trebali smo da odigramo… »

Vesti dana »